Bağlama Duası

Bağlama Duasıyla Sevdiğini Kendine Bağlama

Duanın insan hayatındaki yeri tartışılmaz bir konumdadır. Sevdiği kişiyi ölene kadar kopmaz bir bağ ile kendisine bağlamak isteyen kişiler bu işleme başvurmaktadır. Bu dua ile birlikte sevgilisi olanlar veya eşi olan evliler, partnerlerini kendilerine görünmez bir bağ ile bağlar. Allahın izni ile kabul olan bu dua oldukça etkilidir. Medyum İsmail Aktaş tarafından aktarılan bağlama duası ile kişi, istediği kişiyi kendine aşık edebilmektedir. Her duada olduğu gibi bu duada da en önemli aşama niyetin iyilikle bezenmiş, halis olmasıdır. Niyetsiz yapılan duadan herhangi bir etki beklenilmemelidir.

Bağlama Duası Nasıl Okunmalıdır?

Duasının tutması için kalpten inanarak okumak kesinlikle olması gereken bir şeydir. Kalpten ve olacağına inanarak okunan bağlama duası en kısa süre içerisinde kabul olmaktadır. Abdest almak zorunlu olmasa da, mümkünse abdest alınması önemlidir ve daha faydalı olacaktır. Niyet ile okunan dua sırasında, kişinin aklında bağlamak istediği kişi olmalıdır. Bu duanın yapıldığı kişinin gözü duayı edenden başka birini görmez ve hiç aşık olmadığı kadar aşık olur.

Bağlama Duasının Amacı ve Kabulü

Samimiyet ve içtenlikle medyum tarafından yapılan bağlama duası her zaman başarıya ulaşmasını bilmiştir. Allahu Tealanın sonsuz kudreti ile kabul olan dua, hayati bir meseledir. Dua edilirken art niyetsiz olmak ve Allaha sonsuz iman etmek önemli bir kriterdir. Dua kabul olduktan sonra dua yapılan kişi, kalıcı ve sonsuz bir sevgi duymaya başlar. Bağlama duası kabul olana kadar her gün yapılmalı ve kabul edilmesi beklenmelidir.Sabah erken kalkarak yapılan dua, gece yatmadan öncede mutlaka uygulanmalıdır. Özellikle uzun süreli evliliklerde erkekler, zaman içerisinde eşlerinden uzaklaşmaktadır. Bu uzaklaşmayı üzüntüyle izleyen kadın, çareyi medyumdan alacağı duada bulmaktadır. Bu dua ile evli çiftler birbirlerine tekrar gönülden bağlanır. Erkekler, kısa süre içerisinde tekrar eşlerine ilgi göstermeye başlar ve evlilik monotonluktan sıyrılır. Sevdiğinin kendisine sevgisinin ve saygısının bitmeye başladığını gören herkes bu yönteme başvurabilmektedir. Bağlama duası ile sevdiği kişiyi elinde tutmayı öğrenen kişi mutlu bir hayata adım atmış olur.