Bağlama Büyüsü

Bu yazımızda sizlere bağlama büyüsünden ve bağlama büyüsü türlerinden bahsedeceğim. Ancak öncesinde büyünün ne olduğu kimler tarafından kullanıldığına değinmek ve bu konuda ufak bir bilgi vermek istiyorum.Büyü: Kişilerin isteklerini gerçekleştirmek için medyumlar tarafından yapılan ve perdeler arkasındaki alemden canlıları yönetmeye yarayan işlemlerden bir kısmına verilen isimdir. Büyü bilmek ve yapmak için Havas ilmi ve Ledün ilmi bilmek gerekir. Bu ilimlerin bilgisi eşiğinde medyumlar belirli amaçlarla belirli varlıkları gözlerine kestirirler. Yaptıkları büyüler sayesinde bu canlıları etkilerler ve kişilerin isteklerini yerine getirmek için ikna ederler.İnsanların büyü ile bildiği bir yanlış vardır. İnsanlar büyülerin haram olduğunu düşünmektedir. Öncelikle bu bilginin tamamen doğru olmadığını bilmek gerekir. Bu bilgi kısmen doğrudur. Kısmen doğru olduğu kısım büyünün haramlığı ile ilgilidir. Büyü bazı durumlarda haram ve yaptırması günah olan bir işlemdir. Bu günah olma veya günah olmama durumu kesin bazı çizgiler ile ayrılmaktadır. İçeriğindeki bazı malzemeler ve yapımında kullanılan sözcükler sebebiyle haram sayılabilmektedir. Kuranda belirtilen sınırları geçmediği sürece haram değildir. Büyü yapımıyla ilgili bazı istisnai durumlar vardır. Misal kişinin isteği harama doğru kayan bir işlemdir ve bu haramlığın nedeni içeriği sebebiyledir, medyumlar buna çözümler üretebilirler. Bu konudaki soru işaretlerini de göre bağlama büyüsü konusuna geçebiliriz.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Bağlama büyülerinin birçok farklı şekli ve sınıfı vardır. Bağlama büyüsü olarak geçen büyünün içeriği değiştirilerek birçok farklı amaca hizmet etmesi sağlanabilmektedir. Aynı şekilde birçok farklı büyü içinde modifiye edilerek bağlama büyülerinden herhangi birisinin efektini oluşturması sağlanabilir. Peki, nedir bu bağlama büyüsü çeşitleri? Kendine bağlama, sevenleri bağlama, kişinin dilini bağlama, göz bağlama, iki şahsı birbirine bağlama, eve bağlama, erkeklik bağlama, söylediklerine bağlama, (Söz dinletme) sadakat için bağlama gibi bağlama çeşitleri vardır. Dilerseniz bu büyü türlerini sırası ile kısa kısa tanımlayarak gidelim.Kendine Bağlama: İnsanlar onca zamanlık ilişkilerinde birçok dönüm noktası atlatabilmektedirler. İlişkinin doğası sebebiyle çiftler tartışabilmektedirler ve bu sebepten ötürü çiftlerin aralarında sorunlar çıkıp ayrılığın eşiğine gelebilmekteler. İşte bu büyü burada devreye girmekte. Çiftlerin aralarındaki sıkıntıların giderilmesini ve birbirlerinden başkalarına bakmasını engellemek adına bu büyüye başvurulabilmektedir. Çapkın kişiler için sonradan sıkıntı çıkmaması için kişiler bu büyüyü yaptırarak bir nevi kötü durumlara karşı kendilerini sigortalatmaktadırlar.Sevenleri Bağlama Büyüsü: İnsanlar birbirlerini severler ve bir araya gelirler birlikte geçirdikleri süreç uzadıkça kişilerin birbirine tutumu değişiklik gösterir ilişki kurduğunuz kişi size ilk gün olduğu gibi davranmaz size karşı duruşu değişir ortaya farklı gariplikler çıkar. Bu büyü sayesinde kişilerin birbirine karşı tutumu ve duruşu ilk gün olduğu gibi olura ve aralarındaki aşk tabiri caizse tazelenir.

Göz Bağlama:

Bu büyü çoğu zaman çapkın kişiler için tedbir amaçlı yapılmaktadır. Bu büyü yapıldığı zaman kişinin gözü aşk konusunda bir kişiden başkasını görmez.Dil Bağlama: Bu büyü sayesinde kişilerin bazı konularda konuşulması engellenebilir ve bazı konularda düşüncesi değiştirilerek o konuda konuşma şekli değiştirilebilmektedir. Örneğin kaynananız, gelininiz damadınız, kızınız, oğlunuz bir şekilde herhangi bir kişi sizin hakkınızda konuşuyor veya size, sizi rahatsız edecek şeyler söylüyor bu büyü yardımıyla bu duruma el atabilirsiniz.İki Kişiyi Bağlama: Bu büyü sayesinde birbiri ile ilişiği olan veya olmayan iki kişi birbirine bağlanarak ayrı olduklarında işlerinin kötü gitmesine neden olabilen bir büyü şeklidir. Amacı ve yaptığı sadece bu değildir. Bahsi geçen kişiler ayrı olduklarında düzgün karar veremez, tabiri caizse yarım kalırlar. Bu büyünün kullanım amacı genelde kişileri birbirine mahkum etmektir.Eve Bağlama: Bu büyü yardımıyla kişiler sevdiklerinin dışarıdaki hayatlarına müdahale ederler. İlişki sürecinde kişilerin dışarıda sevdiği olmadan geçirdiği vakit çok önemlidir. Bu büyü o konuda büyü yapılan tarafa ket vurmaktadır. Genelde aile sahibi kişiler tarafından bu büyülere başvurulmaktadır ve kişilerin ailesine ayırması gereken zamanı dışarıda harcamasının önüne geçmek amacıyla yapılmaktadır.Erkekliği Bağlama: Bu büyü yardımıyla kişilerin erkekliğinin ve cazibesinin önü kesilir. Çoğu zaman hanım kardeşlerimiz tarafından tedbir ve intikam amaçlı yapılan bu büyü kişilerin cinsel olarak dışa duyduğu ilgiyi kesmek, intikam amacıyla yapıldığında ise kişinin cinsellik ile ilgili yapacağı herhangi bir atılımda sorun yaşamasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.Söz Dinletme: Bu büyü sayesinde kişilerin sizin sözünüze itimat etmesi sağlanmış olur. Evde otorite sorunu yaşanması gibi durumlarda bu büyüye başvurulabilmektedir.Sadakat Büyüsü: Bu büyü ise adından da anlaşılabileceği gibi kişilerin sadakatini bir kişiye bağlamak için yapılan büyülerdir.