Bağlama Büyüsü Evde Nasıl Yapılır

Bağlama büyüsü özellikle son zamanlarda pek çok kişi tarafından sıklıkla aranan ve tercih edilen bir büyü olma özelliği taşımaktadır. Herhangi bir sebep ile sevdiği kişiden ayrılmış ve kendilerinden ayrılmış bu kişileri geri döndürmek isteyen kişiler için kullanılan bu büyüler bir kişiyi kendine bağlamak ve kişileri kendilerine aşık etmek için de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsünün farklı şekillerde yapılabilmektedir. Teknik olarak evde yapabilme imkânı olan bu büyünün ben şahsen evde yapılmaması ve bağlama büyüsü yapan medyumlar tarafından yapılmasını tavsiye ediyorum. Kullanılan malzemeler konusunda az da olsa fikriniz olması için size bu büyünün bir çeşidinin malzemelerini paylaşacağım ancak büyü yapımı esnasında okunacak duaları sizlere iletmeyeceğim çünkü büyü yapımı kişilerin başına dert açabilmektedir.

Bağlama Büyüsü Malzemeleri:

  • Bir tane bir metalden yapılmış halka.

  • Kişiye özel olarak seçilmiş farklı renkte ve kokuda bir mum.

  • Aromatik bir çubuk (Tarçın, Vanilya, Zencefil…) ya da gül yağı gibi özel kokulu bir yağ gerekiyor.

1) Büyüyü yapacak olan bağlama büyüsü yapan medyum aromatik çubuğu ya da gül suyunu belirli bir sıvı ile karıştırır2) Kişiye özel olarak seçilen ip (gümüş ipte olabilir bu kişiye göre değişir), kumaş gibi ürünü bu sıvıda bekletmek ve bu süreçte o parçaya, ipe gerekli dualar okunur3) Sonrasında bu ip ile metal (Gümüş, altın, bakır, aleminyum) halka mumdan geçirilir bu süreçte dua okunarak büyülü sözler söylenir ve iyice bu muma sarılarak sıkılır. Duruma göre iki farklı halka kullanılır bu durumlarda iki halkanın yan yana ikisinin sağ tarafta ikisinin sol tarafta olduğu gibi farklı durumlar vardır bu da kişilere göre farklılık gösterir.4) Muma sarılarak tutturulan halka kişiye özel belirlenen sayı kadar muma sarılır sonrasında mum yakılarak dua okunmaya başlanır.5) Mum bitene kadar büyüyü yapan bağlama büyüsü yapan hoca okumalar yapar bu işlem birkaç gün sürer.6) Kimi zaman belirli bir süre devam eden bu ritüelde tamamen erimiş mum yeniden yakılır ya da üzerine tütsü koyulur ve okuma o şekilde yapılır. Bazı durumlarda tamamen erimiş ve sıvı hale gelmiş mum kişiye özel seçilen ip ya da kumaşa dökülerek yeniden mum haline getirilir ve okumalar bu şekilde yapılır ve bu şekilde devam eder.Kısaca büyünün yapılması için bağlama büyüsü yapan hocalardan yardım alınmalı ve işlem onlara yaptırılmalı. Diğer türlü büyünün bilgisiz kimselerce yapılması ve tutmasının ihtimali neredeyse 0’a yakındır.