Bağlama Büyüsü Duası

Bu işlemler sevilen bir kimseye karşı yapılan aşka karşılık almak ve ömür boyu mutlu bir birliktelik kurmak amacıyla yapılmaktadır. Bu büyülere başvuran birçok kimse huzurlu ve mutlu bir yuva sahibi olmak amacıyla başvurmuş ve Allahın izni ile de amacına ulaşmıştır. Son derece etkili olan bağlama büyüsü belli ritüeller çerçevesinde yapılmakta ve bazı dualar okunmaktadır bu dualar kişilere göre farklılık göstermektedir. İşlem yapım aşamasında dualar işlem bittikten sonra okunan dualar vardır. Yani büyü yaptıran kişiye bu bağlamda çokça görev düşmektedir.

Bağlama Büyüsünde Dualar Nasıl Okunmalıdır?

Okunan bağlama büyüsü yapan medyumlar bu işlemi yapan kimselere belirli dualar verecektir. Bu duaları mutlaka medyumun söylediği sürelerde, söylediği şekilde, söylediği sayıda yapınız. Çünkü bağlama büyüsü yapan medyumlar bu işlemleri kişilere özel olarak gerçekleştirmektedir. Kişi bu duaları okudukça aşkın etkisini üzerinde hissetmeye başlayacaktır. Kimi zaman ise okunan bağlama büyüsü duası kişinin saç tutamı üzerine okunur ve bu saç ateşe atılarak yakılır. Bu durumda da kişi büyük bir aşk ateşi ile aşık olduğunu hisseder. Çok dikkatli yapılması gereken bağlama büyüleri kişilerin farklılıkları, yaşanan ilişkinin ne boyutta olduğu gibi bilgilere hakim olunarak gerçekleştirilir. Çünkü büyüler herkeste aynı etkiyi göstermez. Bu nedenle kişinin niteliklerine uygun büyüler seçilmelidir. Tamda bu sebepten dolayı bu konuda doğru işlemin seçimi bağlama büyüsü yapan hocaların seçmesi daha doğru olacaktır.

Bağlama Büyüsü Duaları Nelerdir?

Bağlama büyüsü yapan hocaların sizlere okumanızı söyleyeceği dualardır. Dua, insanların talep ettiği şeyleri uygun bir dille Allahtan istemesidir. Bu nedenle her dua usulüne uygun olarak okunmalıdır. Okunan her dua, çeşitli şeylerin gerçekleşmesi için adeta bir anahtar niteliğini taşımaktadır. Aşk amacı ile yapılan bu büyü için genellikle Allahın sonsuz bir sevgiye sahip olduğunu ifade eden güzel isimleri zikredilmektedir. Bu isimlerin zikredilmesi, talep edilen aşkın gerçekleşmesi için oldukça önemlidir. Bununla birlikte bu işlem için yine Allahın kullarına karşı merhamet ve sevgi dolu olduğunu anlatan ayetlerden yardım istenmektedir. Bu ayetler ve isimler duanın içinde uygun yerlerde zikredilerek, etkilenmek istenen kişinin adı anne adıyla birlikte anılır. Okunan duaların etkili olabilmesi için büyüyü yapan medyumun psişik bazı güçlerinin olmasına ihtiyaç vardır. Etkili güçlere sahip olan medyumların okuduğu dualar, hızlı tesir eder ve etkisi ömür boyu süren bir muhabbet doğar.