Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bu yazımızda Medyum İsmail Aktaş siz değerli kardeşlerimize bağlama büyüsünün belirtilerinden bahsedecek. Ancak öncesinde bilmeyenler için bu büyünün ne olduğunu anlatacağız.

Bağlama Büyüsü Nedir?

İlgi duyulan veya âşık olunmuş bir kişiyi iradesine müdahale ederek büyü yolu ile kendine âşık etme ve bağlama işlemidir. Burada büyü olarak bahsi geçen işlem bağlama büyüsü yapan medyum tarafından seçilmektedir. Kişiye yapılan bakım sonucu o kişi için doğru işlem ne ise medyum kişi için o işlemi seçer ve onu yapar kişiye bağlamak için. Bu genel olarak büyü olmamakla birlikte kimi kişiler için nadiri durumlarda büyüye de başvurulur. Ancak genelinde kişiler için seçilen işlemler rahmani işlemlerdir. Bu sebepten ötürü aklınızda “Medyuma işlem yaptırıyorum günaha giriyorum” gibi düşünceler bulunmasın. Bağlama büyüsü yapan hocalar sizin için doğru rahmani işlemi tespit ederek onu yaparlar. Eğer size bir büyü yapıldığına inanıyorsanız işinin ehli bir medyuma başvurmak kurtuluş için en önemli etken olacaktır. Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır sorusunun cevabını vermeye çalışalım.

Bağlama Büyüsü Belirtileri

Ben kendi yaptığım işlemler için konuşacak olursam benim yaptığım işlemler başkaları tarafından tespit edilemez tespit edildiği durumda yapan, yaptıran belli olmaz üzerinde kilit olduğu için de kilit kırılmadan bozulamaz. Genelde bağlama büyüsünün anlaşılması için büyüyü yapan kişinin koruma yapmamış olması gerekir ki büyü anlaşılsın. Koruma yapılmadığında büyünün yapıldığı kişi üzerinde bir büyü olduğunun farkına varabilir bu belirtilerin ne olduğuna değinecek olursak büyü yapılmış kişi rahat bir şekilde ibadet edemez. Namaz kılamaz, Kuran okuyamaz, dinleyemez, korkunç kabuslar görür, dişlerini gıcırdatır, ezan sesinden rahatsızlık duyar. Yılan, kurt, köpek, kedi gibi hayvanları rüyasında sıkça görür. Rahat bir şekilde uyku çekemez. Uyurgezerlik, uyku kesintileri gibi sıkıntılar yaşar. Sürekli yalnız kalmak ister, huzursuzluk yaşar, sebepsiz öfke nöbetleri yaşar.Çene kilitlenmeleri yaşayabilir. Ani ateşli hastalıklar geçirebilir. Yemeden içmeden kesilebilir. Yataklara düşebilir. Aşırı şiddetli baş ağrıları çeker. Doktora gitmesine rağmen bu baş ağrılarının nedeni tespit edilemez. Aniden üzerine ağırlık çözer. Hiçbir şey yapmak istemez. Yaşam enerjisi yok olur zamanla intihar düşüncesine kapılabilir. Hatta intihar girişiminde dahi bulunabilir. Psikologlara götürülmesine rağmen düzelme görülmez aksine daha da ağırlaşır. Manevi ve fiziksel bir çöküşe girer.