Ayrılan Eşi Geri Getirmek İçin Dua

Ayetel Kürsi ile yapılacak olan Dilek Havassıdır. Genel olarak ayrılan eşin geri gelmesi için dua niyetiyle kullanılıp çok etkili olsada farklı bir dilek içinde uygulanabilir. Ancak bir medyumdan destek almak ve onun izniyle, gözetimiyle yapmak daha doğru olacaktır.

Ayetel Kürsi ile Dilek Havassı İçin Hazırlıklar

Bu işlem genelde bir işlemi destekleyici nitelikte bir uygulama olup oldukça etkilidir. Bu dilek havasının okunması için geri getirme büyüsü yapan medyumlar ile görüşülmesi gerekir. Medyumlar yapacağı bakım sonucu sizler için doğru zamanın ne olduğunu söyleyecektir. Kişi için belirlenen gün kişi kendisine verilen ekstra okumalar ile havasın içeriğinde okunması gerekenleri okur ve oruca niyetlenir. Kişiye göre değişen süreç boyunca her anlamda oruç tutar. Sonrasında ise belirli gün kadar işlem sürer. İşlemin sürdüğü süre zarfında gene kişi alkol, zina, küfür gibi şeylerden uzak durur ve yapılacak işleme gönülden iman eder her şeyiyle işleme bağlanarak yapması gereken okumaları yapar.

Ayetel Kürsi ile Eşi Geri Getirme Duası Uygulaması

Başlangıçta da belirttiğim gibi geri getirme büyüsü yapan medyumlar bu işlemi farklı amaçlar için kullanılabilir. Ancak genel kullanımı bir uygulamaya destek vermektir. Genelde geri getirme büyüleri için yapılan ve geri getirme işlemini destekleyen bu işlem uzun süren bir işlemdir. Medyumlar bakım sonucu kişi için doğru zaman aralığını belirler ve o zaman aralığında bu duaların okunmasını ve yapılması gerekenleri yapmasını söyler. Uzun bir dua olması sebebiyle genellikle yatsı namazından hemen sonra, yatmadan önce kişiye görev verilir. Bazı durumlarda geri getirme büyüsü yapan hocalar tarafından 6 rekât namaz kılınması tavsiye edilmektedir. Namaz 2 rekât önce 4 rekât sonra olacak şekilde iki parça halinde kılınır. Namazlarda her fatiha suresinden sonra namaz duaları dediğimiz zam-ı surelerden okur ve son olarak ayetel kürsi okunur. Son rekattan sonra selam verilir ve geri getirme büyüsü için niyet edilir sırasıyla aşağıdakiler okunur:100 İstiğfar100 Kelime-i Tevhid100 Salavat-ı Şerif100 Ayetel Kürsi1381 kere Ya Hüve, Ya Allah, Ya Hayy, Ya Kayyum, Ya Aliyy, Ya Azim esma kombinasyonu okunur. Bu esmalar verilen sıra ile baştan sona okunup 1. sayı sayılır. Bu şekilde baştan sona sırayla hep beraber okunarak 1381 kere okuma yapılır. Sırayla tek tek okunmaz 6 esma beraber okunur.Sonra tekrar 100 Ayetel kürsi okunur. Tüm okunanların sevabı Peygamber Efendimiz (Sav) başta olmak üzere ailesine, ashabına, ehlibeytine, sahabelerine, sevdiklerine, tüm meleklere ve peygamberlere, salih kullara, sıddıklara, ariflere, şehitlere, evliyalara, tüm Allah dostlarının ruhlarına hediye edilir. Hediye ettikten sonra ayrılıp gitmiş olan eşin ismi söylenerek geri gelmesi için Allah a niyazda bulunulur. Secdeye kapanarak yalvarmak önemlidir. Temiz kalplilikle gözyaşı dökülebilirse, tövbe edilirse daha iyi olur. Geri getirme büyüsü desteklemek için uygulanan bu işlem oldukça etkilidir. Kalpten inanılarak yapılmalıdır.