Ayırma büyüsü

Ayırma büyüsü hakkında çok fazla soru geldiğini fark ettim. İnternette araştırma yaptığımda yeterli ve doğru bilginin olmadığını fark ettim bunun üzerine böyle bir yazı yazmam gerektiğine kanaat getirdim. Bu yazımda siz değerli kardeşlerime bu büyü hakkında bilinmesi gereken birçok şeyi anlatmaya çalışacağım bazı kısımlar çok detaylı olarak anlatacağım bazı kısımlar ise üstün körü geçeceğim. Bunun nedeni ise bu büyüyü yapmaya kalkabilecek insanların mevcudiyetinden çekinmemdir. Bu yazımda ele alacağım konular ayırma büyüsü nedir, ayırma büyüsü belirtileri, ayırma büyüsü nasıl yapılır, kolay yapılan ayırma büyüsü olacak. Ancak öncesinde büyü hakkında bilgisi olmayanların varlığını göz önünde bulundurarak sizlere büyü nedir anlatmaya ve büyü hakkında hiç bilgisi olmayan kişilere büyünün ne olduğunu anlatmaya çalışacağım. Lafı daha fazla uzatmadan büyü nedir diyerek konumuza giriş yapalım.

Büyü nedir?

İnsanlar ömürleri boyunca sorunlar yaşar ve sorunlarla karşılaşır. Bu sorunların çözümü bazen bizim elimizdeyken, maddiyatla bu sorunu çözebilecekken bazı sorunların çözümü maddiyattan fazlasını gerektirir. Çünkü o tür sorunların ve tabiri caizse o konu ile elde edeceğimiz mutluluğun anahtarı bir başkasının iradesinden geçer. Bu mutluluğa ulaşmak içinde o iradelerin manipüle edilmesi ve istenilen duruma getirilmesi gerekir. Büyülerin amacı da kişilerin iradelerini manipüle ederek kişinin istediği duruma getirmek ve isteğini elde etmektir.Büyüler aklınıza gelebilecek her konu hakkında yapılabilir ve birçok farklı sınıfı, yapılış amacı vardır. Yapılış amacı, bulunduğu sınıf gibi birçok etmene göre büyünün gerçekleşmesini sağlayan varlık değişiklik gösterir. Genelde kötü amaçlarla yapılan büyüler kara büyü sınıfına girmektedir ve bu büyülerin gerçekleşmesini sağlayan varlıklar şeytani varlıklardır.

Ayırma büyüsü nedir?

Ayırma büyüsü yapan medyumlar tarafından kişilere özel olarak hazırlanan ve kişilerin arasını bozmayı amaçlayan, iki kişiyi ayıran ve birbirine düşüren işlemlere verilen addır.

Ayırma büyüsü belirtileri

Bu büyü de ayırma büyüsü yapan hocalar tarafından yapıldığında diğer büyülerin etkilerinden farklı etkiler göstermez. Sadece bu etkilere ek birkaç farklı etki görülmektedir. Ancak kişiler üzerinde kilit ve koruma varsa etkiler fark edilmeyebilir. Peki hem diğer büyülerde hem ayırma büyüsünde görülen etkiler nelerdir diye soracak olursanız uyku düzensizliği, kabuslarla uyanma, uyurgezerlik, ezandan ve dini duyguları kabartan şeylerden (İlahi, hadis, ayet gibi) rahatsız olmak ayırma büyüsü etkileri arasında sayılabilir. Bunların yanı sıra arası iyi olan iki kişinin (Karı-Koca, iki yakın arkadaş, sevgili gibi) aralarının açılması sebepsiz kavgalar ve ayrılık bu büyünün belirtisi olabilir. Bu gibi durumlara dikkat edilmeli ve bir medyuma başvurulmalıdır.

Ayırma büyüsü nasıl yapılır?

Bu konu çok farklılık göstermektedir. Bu büyünün yapılamasını isteyen, büyüyü yapan ve büyünün yapıldığı kişiler dahil olmak üzere birçok farklılık gösterir. Bu farklılıkları belirleyen kişi ayırma büyüsü yapan medyumlardır. Ancak bu seçimi kendi kafalarına göre yapmazlar. Kişilere yaptıları bakım sonucu buna karar verirler. Kimi zaman normalde geri getirme büyüsü olan büyüleri değiştirerek ayırma büyüsü haline getirilebilir. Sadece bununla da kalmaz. Birçok farklı etmen büyünün nasıl yapılacağını etkiler.

Kolay yapılan ayırma büyüsü

Böyle bir ayırma büyüsü ne yazık ki yoktur. Bu büyüler hem yapımı hem bozulması bakımından en zorlayıcı büyülerdendir.