Bu işlem yalnızca Medyum İsmail Aktaş Hoca gibi profesyonel ayırma büyüsü yapan hocalar tarafından yapılmaktadır.

Ayırma Büyüsü Nedir?

İki kişinin birbirinden kopması ve bir daha görüşmemesi için yapılan büyülere ve işlemlere verilen genel isimdir. Aralarında ilişki olan şahısların ve evli olan kimselere karşı yapılmaktadır.

Ayırma Büyüsü Belirtileri

Bu büyünün yapıldığı kişiler birbirlerini çok sevdikleri halde katlanamamaya başlarlar. Ben kendi büyülerim için konuşayım bu büyüyü ben yaptığımda büyüyü yaptığım kişi durumun farkına varmaz ancak büyü yapılan ve ayrılması sağlanan kişi bunu fark edebilir. Ben yaptığım işlem ile bununda önüne elimden geldiğince geçmeye çalışmaktayım. Ancak bazen kişilere verdiğimiz görevler layığıyla yapılmıyor bu sebepten dolayı işlemde güçsüzlük, bozulma, fark edilme gibi durumlar oluyor. Ben bu sebepten ötürü her işlem yaptığım kardeşime diyorum ki bana inan, güven, gönlünü ferah tut yoksa olmaz. Yine de kimi zaman bu fark edilip karşı işlemlerle benim yaptığım ile diğer kişinin yaptırdığı işlem çarpışıyor. Allah’a şükür bu tür durumlarda bile başarı ile sorundan sıyrılmayı başarıyoruz.Ayırma büyüsü yapan medyumların yaptığı bu işlem sayesinde kişilerin birbirlerine karşı ilk olarak cinsel istekleri biter. Birbirlerine karşı söyledikleri her şey bir iğne gibi batmaya başlar. Aralarındaki sevgi nefrete dönüşür, didişmeler çoğalır. Yalnızca birbirlerine karşı değil, ailelerine karşı da sert tavır sergiledikleri durumlar olmaktadır. Hatta kimi zaman bu büyü yapılırken bu şekilde olmasını isteyenlerde olmaktadır. Yani ayırma büyüsü ile ailesinden de ayır bu kişiyi diye istek gelebiliyor.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sadece Ayırma büyüsü yapan hocalar tarafından bozulabilir. Bozma işlemi oldukça meşakkatlidir. İlk olarak büyüyü bozacak medyum bakım yapar ve büyünün kim tarafından yapıldığını tespit eder. Daha sonrasında bu büyünün hangi yöntemle yapıldığı araştırılır. Sonrasında ise bozmak için hangi işlemler olacağını söyler kişiye görevler verir uzun bir süre bozulma işlemi gerçekleştikten sonra büyünün etkilerini tamamen silmek ve terse çevirmek için geri getirme için işlem yapılır.Ayırma büyüsü bozma işlemi tecrübe sahibi olan ayırma büyüsü yapan medyumlar tarafından yapılmalıdır. Aksi taktirde istenilen amaca ulaşılamaz. Sabırlı olmak bu işte kilit noktalardan birisidir.