Ayırma Büyüsü olarak bilinen işlemi ve hakkında bilmeniz gerekenleri bu yazımızda kaleme alacağız. Ayırma Büyüsü olarak tek başına ve ayrı bir büyü bulunmamaktadır. Bu büyü farklı büyüler kullanılarak yapılan bir çeşit bağlama, yeniden âşık etme, barıştırma ve aşk büyüsüdür. Durumdan haberdar olan ve bilgili medyum arası bozulan aileler ve kişiler için genelde bu işlemi yapmaktadırlar. Örnek vererek gidecek olursak bir çift birbirini sevmiş ve evlenmiştim yıllar boyunca ilişkilerini devam ettirmiştir. Ama taraflardan birisi sonunda sıkılıp kişiyi başkası ile aldatmaya başlamıştır. Bunun tespitini yaptığı zaman karşı taraf aldatan tarafın yeni sevgilisi ile ayrılması için bu büyüyü kullanabilmektedirler.

Ayırma Büyüsünün Etkisi

Bu işlem yapıldıktan sonra tarafların ne yapacağı kişilere kalmıştır. İsteğe bağlı olarak kişiler medyumların yardımı ile bir araya getirilebilir. Ama bu durumlar yaşandıktan sonra kişinin aldatan tarafa güveni ve sevgisi ne durumda olur bilemeyeceğimiz için bir şey diyemiyoruz. Ancak aldatılan taraf aldatan tarafın sevgilisi ile ayrılmasını bir medyum yardımı ile sağlar ve işin daha kesin olmasını isterse kendisine bağlama büyüsü de yaptırarak evliliğini, ilişkisini ve mutluluğunu daha da garanti altına alabilirler. Bazı durumlarda medyumlar aldatılan kişiye bağlama büyüsü yaparak aldatan kişiyi aldattığı kişiden ayırabilir buda bir tür ayırma büyüsüdür. Bunların yanı sıra kişiler uzun yıllar bir ilişki sürdürebilirler bunun sonucu olarak ilişkiden sıkılarak ilişki kurduğu kişiden ayrılmak isteyebilir. Ancak bu kişiye ayrılmak istediğini söyleyemediği onu kırmak istemediği için ayrılmak istediğini söyleyemez ve o kişiyi kendinden soğutmak ve ayrılmak için ayrılma büyüsüne başvurabilir. Bu konuda da kişilere yardımlar yapabilmektedirler.Ayırma ve ayrılma konusunda yardıma ihtiyacınız olursa bir medyuma başvurabilirsiniz. Konusunda uzman ve bilgili medyumlar size yardım etmekten sizlere hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyacaktır. Ayırma büyüsü bir çok kişi tarafından kara büyü olarak bilinse de bu büyüde yine kırmızı büyü kategorisindedir. Çünkü yazımın üst kısımlarında da bahsettiğim gibi belki ayrılmak istiyor olabilirsiniz ancak çevrenizdekiler, aileniz yada birlikte olduğunuz kişi sizden ayrılmak istemiyordur. Bir cehennem hayatı sürseniz dahi mecburen bu duruma katlanıyor olabilirsiniz. Siz cehennem hayatından çıkmak istediğiniz için bu büyüye başvuruyorsunuz, o yüzden bu büyü kara büyü olarak değil kırmızı büyü olarak uygulanır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Ayırma büyüsü yapmaya başlamadan önce gerçekten bu konuda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Eğer herhangi bir ilim sahibi değilseniz, daha önce bu tür işlemler yapmadıysanız yada nasıl yapıldığı hakkında hiç bir fikriniz yoksa kesinlikle uygulamaya başlamayınız aksi takdirde bu durum hüsranla ve kötü bir durumla sonuçlanabilir.
  1. İlk olarak kendinizi koruma vefki ile koruma altına almanız gerekmektedir. Yoksa daha büyük sorunlar yaşayabilirsiniz.
  2. Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillâhirrahmanirrahim
  3. Bütün işlemlerde Safran mürekkebi kullanmanız gerekmektedir.
  4. Eşinizin ismini ebced hesabı ile bir kağıda yazın.
  5. Çıkan hesabı alfabeye göre çapraz vefk yazın
Aşağıda söyleyeceğim duaları sırası ile okuyunuz.
  1. Bakara suresi 49. ayeti 4 kez okuyun - 5 gün boyunca devam edecek
  2. Ali-imran suresi 114, 120, 140 ayetleri 21 kez okuyun - 4 gün boyunca devam edecek
  3. Bakara suresi 206, 201 ve 286. ayetleri 99 kez okuyun - 3 gün boyunca devam edecek
  4. Celcelutiye duasını okuyun - 14 gün boyunca işlemin başlandığı günden bittiği güne kadar devam edecek
  5. ârbas ihtela itetset mel âm ilîvet ib ekuibbenu es ekinyeb ev înyeb ukârif âzâh elâk bunu ebced hesabıyla çıkardığınız kağıda arapça olarak yazın.