AŞK VEFKİ NASIL YAPILIR?

Öncelikle burada vefkin ne olduğuna dair gerekli bilgiye sahip olunmalıdır. Bu nedenle kısaca ilk önce vefkin ne olduğundan ve nasıl bir işlem olduğundan bahsetmek istiyorum daha sonra ise nasıl bir uygulama olduğundan küçük bir örnekle bahsederek sizleri bilgilendirmek istiyorum.

Vefk Nedir?

Vefk, Havas ilmi ışığında yazılan ve insanlara yardım amacıyla yapılan muskaya çok benzeyen fakat bazı ince ayrımları olan bir büyüdür. Hayatında yaşadığı olaylarla kendi başına mücadele edemeyip ilahi bir yardıma ihtiyaç duyan beşer için bizlere gönderilmiş bir ilimdir. Bu ilmi ise aşk vefki yapan medyumlar bilir.Muskayla arasındaki en önemli fark yapılışında ve sonuçlarındandır. Ebced hesabının çok ön planda olduğu bu yöntemde genellikle efsunlu rakamlar ve hesaplar yapılır. Yapılan bu hesaplar bazı materyaller üzerine özel şekiller ve malzemeler kullanılarak nakş edilir. Yapım esnasında edilen özel dualarla mührü tamamlanır ve işlevi başlar. Genellikle vefk işlemi muska gibi uzun süre sabır gerektirmeden iki ile üç hafta arası değişen hızlı sürelerde sonuçlar verir.

Vefkler Neye Göre Çeşitlenir?

Çok çeşitli vefk çalışması yapılabilmektedir. Aşk vefki de para vefki, mutluluk vefki gibi vefkin bir türüdür. Ve yine kendi içerisinde pek çok alt dala ayrılabilir. Birbirini sevip mesafe, aile, maddi yetersizlik gibi engellere takılan sevdalıları bir araya getirmek için yapılabilir. Bazen de tam tersine sevilen kişiyle kavuşmaya engel teşkil eden bir kimseden sevileni uzaklaştırmak amacıyla yapılabilirler.Vefkin türünü ve halk arasında bilinen adını ona genellikle kullanılan materyaller ve yapılış sebebi vermektedir.

Aşk Vefki Nasıl Yapılır?

  Burada örnek olarak sevenleri kavuşturmak amacıyla yaptığım bir aşk vefkini vermek istiyorum. Fakat tabii tüm ayrıntılarını internette yetkisiz kimselerce okunup denenmesini engellemek amacıyla veremem. Çünkü muskalardan dahi daha etkili olan vefk işlemi istenmeyen sonuçlara en basitinden olmayacak umutlara sebep olabilir ve ben kimsenin günahına girmek istemem. Bu konuda mutlaka aşk vefki yapan medyumlar ile görüşmelisiniz.Aşk vefki esnasında sevilen kişiye ait anne baba adı doğum tarihi gibi bilgiler mutlaka edinilmelidir. Vefk işleminde ebced esas olduğu için bu bilgiler ile efsunlu rakamlar ve şekiller oluşturulur. Daha sonra bembeyaz ve altıgen şeklinde kesilmiş bir kağıda gereken efsunlu şekiller çizilip üzerine rakamlar yazılır. Bu esnada büyüyü yapan kişi tarafından 3 gün boyunca dualar edilir. Dualar ve işlemlerle mühürlenen vefkler büyüyü yaptırana verildikten sonra büyüyü yaptıran kişiden en önemli beklenti işlem sonuç verene dek farz namazlarını kaçırmayarak inancını taze tutması ve verilen vefki üzerinde etine değecek şekilde taşımasıdır.Burada örneklendirerek kafanızda bir şema oluşturmaya çalıştığım aşk vefki en geç üç hafta içerisinde mutlaka sonuç veren bir işlemdir.