AŞK BÜYÜSÜ

İnsan oğlunun tüm yaşadıkları tamamen bir sınavdır. Allah bize verdiği sıkıntılar ile bizi sınava tabi tutar ve bu sınavda verdiğimiz tepkiler bizi cennete ya da cehenneme bir adım yaklaştırır. Her insanın sıkıntısı farklı olup bu sıkıntıya verdiği cevap farklılaşır. Misal bir kişi sağlığı ile imtihan edilirken bir diğer kişi gönül ilişkileri ile imtihan edilir. Durum bu olunca verilen tepkilerde değişiklik gösterir. Misal gönül ilişkileri ile sıkıntılar yaşayan bir kişi unutmayı da deneyebilir, büyü yaptırmayı da deneyebilir. Verilen tepki değişir dediğim aslında tam olarak budur. Büyü yaptırmak isteyen kişi medyumlara güvenmediği için aşk büyüsü kullanılan malzemeler gibi aramalara girerler. Bende bugün bu makalemde sizlere bu konuda bilgi vermeye çalışacağım. Ancak öncesinde aşk büyüsü nedir kısa bir bilgi vererek makalemize giriş yapmak istiyorum sonrasında ise asıl konumuza değineceğim.

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk gibi güçlü bir duyguyu yönlendirmeye ve manipüle etmeye yarayan büyü çeşididir. İsmi aşk büyüsü olsa da gönül ilişkileri ile alakadar olan birçok konuda kişilere yardım etmekte ve isteklerine ulaşmasını sağlamaktadır. Bunu nasıl yaptığı ise birçok kaynakta farklı anlatılmaktadır. Ancak basit bir şekilde açıklama yapmak gerekirse aşk bir kimyasal tepkimedir bu kimyasal tepkime sizde gerçekleşir karşı tarafta gerçekleşmezse aşk karşılıksız kalır. Eğer her iki tarafta aynı kimyasal tepkimeyi yaşarsa ortaya büyük bir aşk çıkar. Ancak bu her zaman mümkün olmadığı için bir kişinin kimyasına kendi çabalarımız ile etki edemediğimiz için büyüye başvururuz. Bu büyü kişinin kimyasal tepkimeyi yapan kişiye karşı gerçekleştirmesini sağlar ve iki tarafı birbirine aşık eder. Aynı bağlama büyüsü gibi işlemektedir.

Aşk Büyüsü Kullanılan Malzemeler

Bu konuda net bir şey diyemeyiz. Çünkü her aşk aynı değildir. Ayrıca her âşık olan ve olunanda aynı değildir. Bu yüzden aşk büyüsü yapan hocalar ile görüşüp konu hakkında destek almak gerekir. Çünkü bu büyüde belirli bir kalıp yoktur ve kişiden kişiye uçtan uca farklılıklar oluşur. Eğer büyüyü kendiniz yapmak için kullanılan malzemeleri arıyorsanız kendi başınıza bu büyüyü yapmamanızı tavsiye ederim. Çünkü siz gerekli bileşenler ne tespit etseniz dahi. Yapacağınız ruh yönetim, okuyacağınız dualar büyük önem taşır en az birkaç kez büyüyü yapmış olmanız gerekli ki düzgün bir şekilde yapabilin. Okunacak duaları yapılacakları söylenecekleri bilmeniz en az birkaç kez tecrübe etmiş olmanız gerekir. Büyüyü yapmak için ilim sahibi olmanın gerektiğini hiç söylemiyorum bile. Bu yüzden dolayı sizlere ısrarla aşk büyüsü yapan hocalar ile görüşün, onlardan yardım alın, kendiniz yapmayın diyorum. Çünkü bilgisiz kimse bu gibi durumlara kalkışıp başına daha büyük sıkıntılar açar.

Aşk Büyüsü İçin Ne Yapmak Lazım?

Tekrar ve tekrar söylüyorum “bu büyüyü ben yapıyım” diye kalkışmamanız sizin için en iyisi olacaktır aşk büyüsü yapan medyumlara başvurarak ondan bu büyüyü yapmasını istemenizi tavsiye ederim. Hangi medyumlara nasıl güveneceğinizi bilmiyorsunuz. Çünkü şu an medyumluk sektörü birçok sahtekâr ile dolmuş durumda bu sahtekarların kendi oluşturdukları siteler ile gerçek medyumlara da çamur atması sebebiyle insanlar kime güveneceklerini ne yapacaklarını bilmiyorlar. Sizlere aşk büyüsü yapan medyum seçiminde yol gösterici olarak iki önemli tüyo verebilirim.Öncelikle belirttiğim gibi farklı sitelerde yer alan medyum yorumlarına bakmayın. Burada bulunan yorumlar tamamen algı operasyonu oluşturmak için yazılmış yorumlardır. Sertifika sahibi medyumları tercih edin bunların yanı sıra ücret iade garantisi veren medyumları tercih ederseniz sıkıntı yaşamazsınız.