AŞK BÜYÜSÜ BOZMA

Aşk büyüsü bazı durumlarda yapılan kişiye büyük sıkıntılar verebilen bir büyüdür. Bazen kişinin kendisine iyi gelmeyen, zulüm eden bir aşka saplanmasına, bazen evliliklerde dışarıdan birisi tarafından yapılarak evliliklerin bitmesine sebep olabilen bir büyüdür. Ayrıca yapılan uygulamalarda yanlışlar ya da büyünün tesiri altında olan kişinin yıldızının düşük olması gibi etmenlerle tasallut durumlarına da rastlanabilmektedir.

Aşk Büyüsü Bozma İşlemi Nasıl İlerler?

Bu gibi durumlarda öncelikle yapılan büyü anlaşılmaya çalışılır. Bu keşif için aşk büyüsü bozan medyumlar yardıma başvuran kişiden gerekli ayrıntıları öğrenir ve yıldızname bakımı yaparak nasıl bir büyü yapıldığını öğrenir. Bu sayede yapılan büyünün türüne göre ortadan kaldırmanın ne kadar sancılı olabileceği ve nasıl işlemler gerektirdiği anlaşılabilir.Kişinin ne tür bir büyünün etkisi altında olduğu yıldızname bakımı ile öğrenildikten sonra yapılan büyünün büyüklüğüne göre tılsım, dua, ödev verme gibi uygulamalardan hangisinin seçileceğine aşk büyüsü bozan medyumlar karar verir. Ve uygulamaya başlar.Uygulama bazı durumlarda aşk büyüsü bozan hocalar tarafından edilen dualarla yapılırken bazı durumlarda tılsım, muska hazırlığı ya da hüddamlar yardımıyla bulunan büyü malzemelerine müdahaleyle çözülebilir. Fakat aşk büyüsü bozma ile ilgili olarak en çok dikkat edilmesi gereken husus kişi bir büyü tesiri altında olduğu için kendi başına bu büyüyü bozmanın mümkün olmamasıdır. Eğer kişi kendi başına büyüyle mücadele etmeye çalışırsa ona izin verilmeyecek ve yüreğine inen perdelerin katmanları ve katları artacaktır.Eğer yapılan aşk büyüsü kara büyü yada kırmızı büyü ise yapılacak uygulama biraz daha zor bozulacaktır. Aşk büyüsünden kurtuluş kendini en çok büyük bir kalp ağrısı ve boğaz, boyun ağrısıyla gösterir. Bu konuda zaten aşk büyüsü bozan hocalar sizlere yardımcı olacaktır.

Bu Uygulama Kendiliğinden Oluşan Aşk İçinde Yapılabilir Mi?

Aşk duygusu bazı durumlarda büyü tesiri altında olmadan da yeterince zor ve dayanılmaz bir hal alabilmektedir. Bu gibi durumlarda kişiler kendisinde büyü olmadığı halde büyü yapıldığını düşünebilmekte ve belirtileri yanlış yorumlayabilmektedir. Var olan durumun büyüden mi yoksa ilahi sebeplerle mi gerçekleştiğini ancak bir medyum kesin olarak bilebilir.Hayatın akışıyla oluşan müdahalesiz aşkta da kişileri bu ızdıraptan kurtarmak için pek çok yol mevcuttur. Çoğunluğu beyaz büyü ve dua ile yapılan bu uygulamalar insanlara hayatlarına aşk acısından kurtulmada ve hayatlarını içinden çıkılmaz bir hale getirmeden düzenlemelerinde yardımcı olmaktadır. Aşık etme büyüsü  tam tersi olarak aşık olan kişinin kendisine yapılan bu uygulamalar kendi istekleriyle yapılabildiği gibi bir yakının isteği üzerine de yapılabilmektedir.Bu uygulamalar kesinlikle ayırma ve sevenlerin arasına soğukluk sokmak amacıyla yapılan büyülerle karıştırılmamalıdır. Bu oldukça saf ve naif bir uygulamadır ve kişinin özgür iradesine müdahalede bulunmaksızın yapılırlar.