Aşk Büyüsü Günah mı?

Bilmediğiniz bir işe yaparken aklınızda birçok soru olabilir. Çünkü bu bilinmeyendir. Aşk büyüsü günah mı da aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerin aklına gelir.


yaptırmak isteyen insanların yaptıranlar ile görüşüp merak ettiklerini sormak istiyor. Kafasında en çok soru işaretine sebep olan konuların başında sorusu oluyor. Günah olup olmaması ve sonrasında kişiye sıkıntıya sebep verip vermeyeceği gelir. Bu konuda toplumumuzda çok farklı fikir ve görüş vardır. Ayrıca ahir zaman içinde yaşamamız sebebiyle temiz bilgi ve kişilere ulaşmakta çok zorlaştı. internette bu konular hakkında söylenenleri gördükçe benim dahi kanım donuyor. insanlar maalesef korkusuzca yalanlar söylüyor ve müzdarip, yardıma muhtaç insanları kandırıyor. Ben burada kendi iz’an-ı kalb ettiğim şekliyle olayın iç yüzünü anlatmaya çalışacağım.

Aşk Büyüsü Günah mı?

Aşk Büyüsü Günah mı?

konusunun günah olup olmadığının kararı aslen yapan ve yaptıranın kalbindedir. Tıpkı tıp ilminde olduğu gibi kötü amaçla kullanılırsa kötü iyi amaçla kullanılırsa iyidir. Zaman zaman iyi niyetle yapılsa dahi sonuçlar kötülüğe sebep verebilir fakat asıl önemli olan kişinin niyetidir.Aşk büyüsü temelinde yapılırken seven insanları kavuşturmak, sevdiği kişi tarafından fark edilemeyeni fark ettirmek, yuvaların yıkılmasını engellemek veya yeni yuvaların kurulmasına vesile olmak amacıyla yapılmaktadır.

Günah mı?

Bu durumların hepsi adet-i islamda kutsal olarak kabul edilir. Aşk ve evlilik dinimizde kutsaldır ve yapılması öğüt edilir. Yapılan işlemi de bu amaca hizmet etmektedir.Kısacası; büyü hakkında tüm bilgilerimizin bizlere dinimiz vasıtasıyla ve büyük hocalarımızca bahşedildiği düşünülürse iyi niyetle yapılmış bir büyünün günahı yoktur demek çokta yanlış olmaz.

Aşk Büyüsü Yaptıranlar ve Musallat

Aşık etme büyüsü yapılışında bazı durumlarda cinlerden yardım alınır. Birçok büyü aslında insanların ve cinlerin alemler arası iletişime geçebilmesi için vardır. Bu alemler arası her insan için açık değildir ve olmamalıdır. itikatı ve zihni yeterince sağlam olmayan kimselerce bu kapılar zorlanırsa sonuçlar kötü olabilir. Çünkü maddesel dünyadan olmayanlarla yüzleşmek her insan için baş edilebilir bir durum değildir. Bu yüzleşmeler için ve daha önemlisi bu yüzleşmelerin yaşanmaması için aşk büyüsü yapan hocalardan yardım alınmalıdır.

Eğer kişi kendi başına ile görüşmeden işine kalkışırsa sonucunu göze almalıdır. Fakat kendi başına yapmamasına rağmen yanlış yapılan işlemler sonucu yaşanan durumlara da bazen rastlamaktayım. Neyse ki bugüne kadar baş edemediğim bir durumla Allah-ü teala beni hiç karşılaştırmadı ve gücümün yettiğince herkese yardım edebildim.Büyü denen ilmin fıtratında cinlerden yardım almak olması her zaman yaptıran kişinin onlarla baş etmesini gerektirmez. Çoğu uygulamada aşk büyüsü yaptıranlar kendisinde hiçbir değişim hissetmez ve normal hayatına sorunsuz devam eder.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir