AŞK BÜYÜSÜ NASIL ANLAŞILIR?

Yapılan tüm büyüler kendisini özellikle büyü etkisinde ki kişiye belli eder. En çok yapılan büyü çeşidi olan aşk büyüsünde de kişide pek çok değişiklik meydana gelir. Bu durumdan şüphe etmek ve anlamak için aşk büyüsü belirtileri mevcuttur.

Eğer Size Aşk Büyüsü Yapıldığından Şüphe Duyuyorsanız

Eğer size aşk büyüsü yapıldığından şüpheleniyorsanız ilk dikkat etmeniz gereken aşk büyüsü belirtisi şudur:  İlk değişim rüyalarınızda meydana gelir. Çünkü rüyalar bizim bilinçaltımızı en el değmemiş ve saf görme imkanımızdır. Eğer normalde hiç görmeyeceğiniz birisini rüyanızda sık sık görmeye başlamışsanız bu ilk işarettir. Genelde uyandığınızda ya çok terlemiş ya da üşümüş olmanız da yaygın görülen bir durumdur. Ve rüyalarınıza dair en net hatırladığınız aşık olmanız için büyü yapılan kişidir.Bunun dışında diğer aşk büyüsü etkileri ise yavaş yavaş kafa dalgınlıkları başlar. Bu dalgınlıklar konuşma esnasında bazen zorlanmalara sebebiyet verebileceği gibi çoğunlukla manevi değeri olan eşyaların kaybedilmesiyle kendini gösterir. Kişi zamanla bir saat önce ne yediğini hatırlayamaz hale gelir.Zamanla tahmini olarak ilk rüyadan başlayarak 14 gün içinde hiç ihtimal verilmeyen birine karşı kalpte bir sıcaklık hissetmeye başlarsınız. Sanki o kişiye çok farklı açılardan bakmaya başlar ve derin hisler beslemeye başlarsınız. Bu his mantıksız ve rahatsız edici olmasına rağmen geçmez ve kendi kontrolünüzü kaybettiğinizi hissetmeye başlarsınız.Sanki birileri tarafından sürekli izleniyor, takip ediliyor ve hatta kukla gibi oynatılıyor gibi hissedersiniz. Bu durumdan kurtulmak için elinizden hiçbir şey gelmediğini düşünmeye ve üstünüzde bir baskı, çıkmazdalık hissedersiniz.

Eğer Eşinize/Sevgilinize Aşk Büyüsü Yapıldığını Düşünüyorsanız

 Aşk büyüsü etkileri ile eşiniz veya sevgiliniz de bazı değişiklikler gözlemlersiniz. Eşiniz ise gece rüyalarında konuşabilir, başka bir kadının adını sayıklayabilir. Rüyasında terleme ve sanki acı çekiyormuşçasına kaşlarını çatma durumları olabilir.Kafası dalgınlaşmaya başladığı bir cümlenin sonunu unutmaya başlayabilir. Eşyalarını kaybettiğinden şikayet eder ve kayıp eşyaları alakasız yerlerde bulunabilir. Oraya nasıl gittiğine dair hiçbir fikri de yoktur.Sürekli bir tedirginlik, huzursuzluk, uzun süre sakin sakin duramama görülür. Özellikle sizinle birlikteyken daha da tedirgin olmaya başlar. Çünkü başkasıyla birlikte olan birine yapılan aşk büyüleri aynı zamanda soğutma büyüsü de içerir. Bu nedenle eşiniz/ sevgiliniz sizle iken kendini rahat ve keyifli hissetmemeye başlar. Sizinle daha az zaman geçirmek ister.Aslında evine ve ailesine düşkün, oldukça düzgün bir insanken bir anda olmayacak mantıksız birine aşık olduğundan bahsedebilir. Bu büyünün ileri seviyesine delalet eder. Aşk büyüsü ile bağlandığı kişideki hiçbir kusuru göremez ve onsuz yaşayamazmış gibi hisseder. Ailesi olan çocukları olan kişilerde çocuklarını bile gözü göremez hale gelebilir.Kendini dışarı eş/sevgili ‘ye gösterdiğinden çok farklı göstermeye çabalar. Daha bakımlı olmasına rağmen daha dağınık olmaya başlar. Özellikle tuvalette geçirdiği zaman git gide artar. Gece vakti dahi aynaya bakmaya ve sürekli gözleri dalmaya başlar. Aşk büyüsü etkileri genel olarak bu şekilde anlaşılabilir.Fakat bu belirtiler zaman zaman büyüden bağımsız bir şekilde ortaya çıkabileceği için iyi bir aşk büyüsü yapan medyum tarafından yıldızname bakımı yapılarak kişide büyü olup olmadığı kesinleştirilmelidir. Bazı aşk büyüleri yapıldıktan ve tuttuktan sonra zamanla güçlenme özelliğine sahip olabilir. Kişilerin hayatını daha da zora sokabilir.