AŞK BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ 

Başarıyla yapılmış tüm büyülerin büyünün yapıldığı kişi üzerinde etkileri görülür. Bu etkilerin görülebildiği büyülerden birisi de aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü yapan hocalar tarafından size yapıldığını anlayabilmenizin ve aşk büyüsü yaptırdığınız kişide işe yarayıp yaramadığını anlamanız için pek çok işaret mevcuttur. Bu işaretlerin bazıları sadece büyünün yapıldığı kişi tarafından anlaşılabilirken bazıları dışarıdan bir gözle dahi anlaşılabilir.

Aşk Büyüsü Yapıldığının En Önemli Belirtileri Nelerdir?

Aşk büyüsü belirtileri olarak kişi de görülebilecek ilk belirti rüyalardır. Eğer aşk büyüsü yapan medyumlar size bu işlemi yapmış ise kişi rüyasında sık sık aşık olduğu kişiyi görmeye başlamışsa bu ilk belirtidir. Ancak rüyaların yapısı da oldukça önemlidir. Rüyalar daha silikleşmeye, efsunlulaşmaya başlar. Sanki bir sis bulutunun ardındaymış hissi vermeye başlar. Ve genelde rüya sırasında yer çekimi yokmuş gibi hissedilmeye başlanır. Ve daha önce hiç öyle hisler beslenmeyen bir kimseyse rüyalarda o his oluşmaya başlar. Aşk büyüsü yapan hocalar bu belirtilerden hareketle üzerinizde büyü olup olmadığını kolaylıkla anlar.Geceleri uykular çok ağır olmasına rağmen silkelenme hissi gibi bir hisle uyanmalar olmaya başlar. Gece uykuda normalden fazla üşüme, terleme gibi durumlar olur. Kişi uykudan uyandığında kalbinde bir sıkışma hissi ve ağırlık hisseder.En önemli ikinci aşık etme büyüsü belirtisi ise kişide bir dalgınlık hali vuk’u bulur. Kişi sık sık eşyalarını koyduğu yerleri unutmaya, eşyalarını kaybetmeye başlar. Konuşma esnasında kafa karışıklıkları, dalgın konuşma hali, başlanan cümlenin devamını getirememe gibi durumlar görülmeye başlar. Ve kişinin sebepsizce aklına aşık olunun kişinin adı gelmeye, bilinç altında onun ismi geçmeye başlar. Zaman zaman ilgisiz yerlerde o ismi zikretmeye başlar. Başka bir isim söyleyecekken aşık olunun kişinin adını söyleme gibi durumlar görülmeye başlanır.Kişinin ruh halinde bir takım değişimler görülmeye başlar. Sebepsizce sinirli ve gergin hissetmeye başlar. Sanki birileri tarafından takip ediliyormuş, sürekli izleniyormuş gibi hissetmeye başlar. Zaman zaman dalgın olduğu sıralarda sanki tenine bir rüzgar değiyormuş gibi ürperir. Biri ona dokunmuş gibi hissedebilir.Ama tabi ki en önemli belirti sürekli o kişiyi görmek, nerede olduğunu ve ne yaptığını düşünmektir. Daha önce belki de hiç o gözle bakılmamış hatta belki de haz edilmeyen birine karşı yoğun bir sevgi ve bağlılık duygusu oluşmaya başlar.

Aşk Büyüsü Kaldırılabilir mi?

Bu saydığımız aşk büyüsü belirtileri yakın çevrenizde birileri tarafından sizde gözlemlenebileceği gibi kendinizde fark edebileceğiniz durumlardır. Eğer kişi bu durumdan rahatsızlık duyuyorsa veya artık tasallut durumu söz konusuysa mutlaka bir medyumdan yardım alınmalıdır. Çünkü aşk büyüleri içerisinde ak büyü olarak sayılabilecek büyüler olmasına karşın yapılırken ki hatalar veya kırmızı büyüye başvurulması sonucu tasallut (musallat) durumlarıyla karşılaşabilmektedir. Bu durumda aşk büyüsü yapan medyumlar yardımıyla tasallut durumundan kurtulmak mümkündür.