AŞIK ETME TILSIMI

Büyüye tarih boyunca en çok başvurulma sebeplerinin başında aşk gelmektedir. Aşk çok kutsal ve insana sınav olarak Allah-ü Teāla tarafından verilmiş bir histir. Pek çok insan bu duyguyla baş etmekte zorlanır. Çok kez de aşık olunan kişiden istenilen karşılığın alınamaması sonucu büyük ruhsal yıkımlar yaşanır. Ama aşka karşılık bulamama her zaman evlilik öncesi ve gençlerin başına gelen bir durum değildir. Evliliğin ilerleyen zamanlarında taraflardan birisinin başka insanlara ilgi duymaya başlaması veya içindeki sevginin azalması sonucu da aşk acısı insanı bulabilmekte.Bu gibi durumlarda kişileri birbirine bağlayabilmek için yapılan en önemli uygulamaların başında aşk tılsımları yani vefkle yapılan aşk büyüleri gelmektedir. Vefkle yapılan büyüler bilgisiz insanlar tarafından yapılması oldukça sakıncalı uygulamalardır. Kesinlikle aşk tılsımı yapan hocalar tarafından yapılmalıdır. Kişi kendisi denememelidir.

Tılsım Nedir?

  Aşk Tılsımı, büyü uygulamaları için bir kağıt veya deri parçası gibi bir malzeme üzerine uygulanır. Medyum bu malzeme üzerine yapılacak büyüye göre hayvan kanı, insan kanı, mürekkep, kömür gibi şeyler kullanarak gerekli yazıları yazar ve şekiller çizer. Bu uygulama rast gele ya da bilmeden uygulanamaz. Yıllardır nesilden nesile geçen ilimlerin ışığında belirli bir kurala göre yapılmalıdır. Bu uygulamaya vefk adı da verilir. Aşık etme büyüleri içinde en etkili büyüler vefk yardımıyla yapılır ve kesin sonuçlar verir.

 Aşık Etme Tılsımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 Aşık etme tılsımı uygulamaları sadece tılsımın oluşturulmasından ibaret değildir. Yazılan dualar ve çizilen şekillerin dışında hazırlık aşamasında okunan dualar ve sözlerde mevcuttur. Aşık etme tılsımı olarak hangisinin uygulanmasının daha doğru olduğuna kararı mutlaka aşık etme tılsımı yapan medyumlar vermelidir. Bu nedenle medyuma ilişkinin durumu ve yapılacak işleme göre aşık edilecek kişinin bilgileri, ona ait bir şeyler verilmesi gerekebilir. Medyum uygun bulduğu büyüye göre gerekli tılsımı, uygun duaları ederek hazırlar.

 Aşık Etme Tılsımları Nasıl Hazırlanır?

Örneğin bazı uygulamalarda, hazırlanan tılsıma yazılacaklar at kanı kullanılarak yazılır ve aşık edilecek kişinin tırnak parçası veya saç teline sarılıp muska haline getirilir. Ve büyünün yapılmasını isteyen kişiye verilir. O kişide bunu kendisine aşık etmek istediği kişinin evinin kapısında bir noktaya saklar. Ardından büyünün yapılmasını isteyen kişiye aşık etme tılsımı yapan medyumlar tarafından bazı dua ödevleri verilir ve aşık edilmek istenen kişinin gözü bir daha hiç kimseyi görmez olur.Bu uygulamalar aşık edilecek kişinin başkasıyla evli olması, hali hazırda evli olup evine geri bağlanmak istenmesi ya da yeni bir aşkın oluşmasına vesile olmak için yapılabilir. Aşık olmanın bu denli çok çeşidi olması nedeniyle aşık etme tılsımlarının da çokça çeşidi vardır. Sizde aşk tılsımı yapan hocalar ile çalışmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.