Aşık Etme Tılsımı

Aşık etme büyüleri, etkili ve kesin sonuçlar sunan uygulamalardır. Bunların başarıyla sonuçlanabilmesi için aşık etme tılsımı yapan medyumun alanında uzman ve deneyimli olmasına ihtiyaç vardır. Çünkü bu tılsımlar yaşanan ilişkinin durumu, kişilerin bazı özelliklerine göre farklı şekillerde uygulanmayı gerektirmektedir.

Aşık Etme Tılsımı Hangi Durumlarda Yapılır?

Yapılan aşk büyüleri çeşitli konuları kapsamaktadır. Bu konuların başında karşılık alınamayan aşklar bulunmaktadır. Bir kimse, aşık olduğu kişiden karşılık alamıyorsa, bu tılsımlara başvurularak aşka karşılık bulmak mümkündür. Bir diğer aşk tılsımı etkisine ihtiyaç duyulan konu da yolunda gitmeyen ve tek taraflı olarak bitirilmek istenen ilişkilerdir. Zamanla biten aşklar, evlilikleri ya da uzun süreli ilişkileri bitmeye mahkum eder. Bu durumda büyülere başvurularak, aşkın yeniden canlanması sağlanmaktadır. Ancak bu uygulamalara başvuracak olan kimselerin, aşk büyüsü yapan hocalardan destek alması şarttır. Zira büyülerin etkisi bir ömür boyu sürmektedir ve yapımı oldukça ciddiye alınması gerekir. İşinin ehli olmayan medyumlar tarafından yapılması durumunda büyük sorunlara sebep olabilir.

Aşk Tılsımı Nasıl Yapılır?

Etkili bir aşık etme tılsımı yapabilme için aşkı talep edilecek olan kişinin bazı bilgileri gerekmektedir. Bu bilgiler genel olarak bakım yapmak için gerekli olan bilgilerdir. Ancak kimi durumlarda bu bilgilerden fazlasını kullanmaları gerekebilmektedir. Büyü yapan ve yaptıran kimsenin adı, anne adı ve doğum tarihi bilgileri tılsımda kullanılabilmektedir. İşinin ehli olan bir medyum, sahip olduğu bilgileri ebced hesabı ile hesaplayarak, ortaya çıkan rakamlarla bir tılsım hazırlar. Bu tılsım, adeta talep edilen aşkın şifresi niteliğini taşır. Herkes için hazırlanacak tılsım, bu nedenle farklı olacaktır. Tılsım hazırlandıktan sonra bunun kullanılışı da farklı şekillerdedir. Bazen bu tılsım, yaptıran kimsenin üzerinde taşınır. Böylelikle aşık edilmek istenen kimse kendisini gördüğü zaman ona aşık olur. Bazen hazırlanan tılsımın gül suyu, yağmur suyu gibi olumlu enerjileri yüksek olan maddelerle çözülmesi gerekmektedir. Elde edilen bu karışımın aşkı talep edilen kişiye bir şekilde içirilmesi gerekecektir. Bazen de aşk büyüleri ile etkilenmek istenen kimsenin kıyafetlerine ya da bulunduğu yere bu tılsım yerleştirilir. Oldukça güçlü olan bu büyüler, kısa sürede etkisini gösterir.