AŞIK ETME BÜYÜSÜ

AŞIK ETME BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Aşık etme büyüsü kişinin sevdiğine kavuşmasına vesile olduğu için genel olarak ak büyü olarak görülür. Yalnızlığın ancak Allah’a mahsus olması ve dinimizde hadislerle de övülen evliliğin kutsallığı nedeniyle uygulanmasında da bir sıkıntı olmayan büyü çeşitleridir. Fakat oldukça çeşitli yöntemler ve uygulamalar mevcuttur. Kara büyü olarak sayılabilecek şekilde yapılanları çok tavsiye edilmemekle birlikte eğer kişi çok büyük bir çıkmazdaysa bilgili bir medyumdan yardım alarak uygulatmasında bir sakınca yoktur. Fakat kırmızı büyü ile yapılan aşık etme büyüsü tehlikelidir. İşinde uzman bir aşık etme büyüsü yapan hocalar ile çalışmanız gerekir.Burada size yapımı en kolay olan ve kalben saf, temiz bir istekle uygularsanız çözüme kavuşmanızı sağlayabilecek bazı yöntemlerden bahsedeceğim.

Düğümle Aşık Etme Büyüsü

Düğüm, aşık etme büyüleri arasında en yaygın olarak bilinenlerden ve farklı yorumları mevcut olan büyüdür. Fakat içerisinde kara büyü materyalleri bulundurmaması nedeniyle en yapılması kolay olanı ve tehlikesizi ketenden yapılmış bir ip ve kullanılmış at nalıyla yapılanıdır.Bu büyüde; kullanılmış at nalına ketenden yapılmış iple imsak vakti kıbleye dönerek düğüm atılır. İlk düğüm atılırken cinlerin musallatını engellemek için mutlaka abdestli olunmalıdır. Aksi takdirde uygulama tehlikeli bir hal alabilir ya da ters tepmeye sebep olabilir. İlk düğüm atılırken aşık edilmek istenen kişinin sureti göz önünde canlandırılır ve 41 kez “…kişinin aşkı için” denilerek düğüm kalp hizasında tutulur. Bu uygulama 41 gün boyunca tekrar edilir. 41 günün sonunda kişi kendisini aşık etmek istediği kişiye gösterir ve aşık olması istenen kişinin kalbi ısınmaya başlar. Takip eden 41 gün boyunca da büyünün kalıcılığının sağlanması için her yatsı vakti düğümlerden birisi çözülür ve at nalıyla kalan ip bir çınar ağacının dibine dilekler dileyerek ekilir.

Saç Kılıyla Aşık Etme Büyüsü

Bu büyüde aşık etme büyüsü yapılacak kişinin saç kılına ihtiyaç vardır. Eğer aşık edilecek kişi kadın ise suyla, erkekse toprakla kavuşturulması ve tılsımlı sözcüklerle yapılmalıdır. Halk arasında başvuranların oldukça çok olduğu bir büyüdür ve sadece kadınlara yapıldığında tuttuğuna dair yanlış bir kanı vardır.Aşık etme büyüleri için öncelikle aşık edilecek kişinin saç teli edinilir. Bu saç teli kırmızı bir mumun üzerine yakılıp eritilmesiyle kaplanır. Ve mum tekrar donup tekrar mum haline getirilir. Aynı işlemi büyüyü yapan kişi kendi saç teliyle ve beyaz bir mumla yapar. Birisi kırmızı birisi beyaz içinde saç telleri olan bu iki mum elde edildikten sonra Hilal olan bir gece beklenir. Hilal yeni başlangıçlar gecesidir. Bu nedenle gökyüzünde hilal olması önemlidir. Eğer aşık etme büyüsü yapan hocalar ile çalışacaksanız zaten işiniz daha kolay olacaktır. Çünkü bütün aşamaları aşık etme büyüsü yapan medyumlar kendileri sizin adınıza niyet ederek yaparlar.Elde edilen iki mum hilal ışığını alabilecek açıklıkta bir alanda yakılıp birbirlerine karıştırılır. Bu işlem sırasında 77 adet besmele-i şerif okunur ve ardından kişinin yalnız kendi sesini duyabileceği şekilde “Rabbim sen yerleri-gökleri, her şeyi yaradansın. Tüm kainatı yoktan var eden kullarına hiss-i verensin. Gönlümdeki masumiyeti en iyi bilensin ve gönlüme bu sevgiyi koyan sensin. Bana verdiğin sevginin karşılığını da bana verebilecek olanda sensin.” denir.Birbirine karışan kırmızı ve beyaz mum aşık edilecek kişi erkekse toprağa gömülür. Kadınsa içi boş bir saksı toprağına gömülür ve eve alınır sonrasında yedi gün her gece besmele-i şerif eşliğinde sulanır. Sonrasında aşık edilecek kişinin gönlüne bir kıvılcım nakş edilmiş olur ve hayırlısıyla evliliğe gidebilecek ömürlük bir sevgi oluşur.Tabi bu iki yöntemde uygulanırken çok masum ve temiz duygularla aydınlık birer kalple yapılmalıdır. İtikat bu büyülerin temelidir. Daha farklı ve kesinliği olan aşık etme büyüleri de mevcuttur fakat bilmeyen kişilerce yapılması sakıncalı olduğu için aşık etme büyüsü yapan medyumlar tarafından yapılmalıdır.

#aşık etme büyüleri#aşık etme büyüsü#aşık etme büyüsü yapan hocalar#aşık etme büyüsü yapan medyumlar#büyüsü

Benzer Yazılar

Yorumlar
Emine Köylü

hocam Ermeni büyüsü yapabilir misiniz

Rıdvan Gökalp

canbar büyüsü aşk büyüsümüdür

Sinem Aluçlu

hocam yıldıznamede ölüm çıkarmı

Beyza Karacan

hocam siz hangi şehirde yaşıyorsunuz

Tayyar Alp Selvioğlu

hocam bakım yapıyor musunuz

Nilüfer Arifoğlu

hocam büyü yaptırılabilir mi

Ece Bektaş

hocam papaz büyüsü yapabilen hocalardan mısınız

Hasan Ulaş Çınarlık

hocam evde Ermeni büyüsü yapabilir miyim

Orhan İnceoğlu

hocam tırnak büyüsü için neler gerekli

Burçin Meryem Tarlan

hocam yıldıznamede doğacak çocuk görünür mü

Salim Arga

hocam soğutma büyüsü yapıyor musunuz

Orçun Çağlar

canbar büyüsü bağlama ve aşk büyüklerinden hangilerindendir

Mazlum Özkaya

hocam soğutma işlemi yapan hocalardan mısınız

Haci Halil Tekir

sizi tavsiyede ede ede bir hal oldum benim hayatımı kurtardın Rabbim sizden razı olsun

Emine Dayangaç

hocam gönlümü ferah ettirdiniz gerçekten bu işlemler gerçekleşeceğinden inan hiç umudum yoktu dükkanın batacaktı

Işın Uzun

hocam yıldızname gerçek midir %100 tutar mı

Tuğba Selçuk

tırnak büyüsü yapan medyumlar dan mısınız

Leman Şener

hocam yıldıznamede her şey kesin olarak çıkarmı

Mehmet Bozkurt

hocam canbar büyüsü bağlama büyüsü müdür

Ayşe Biçer

hocam canbar büyüsü için hangi medyumlardan yardım alabiliriz

İbrahim Kılıç

canbar büyüsü nasıl yapılır

Mahmut Oğuz

hocam papaz büyüsünün etkileri nelerdir

Sevgi Alıcı

yıldızname büyümüdür

Nafiye Güler

hocam geri getirme büyüsü yapıyor musunuz

Ramazan Bağ

hocam siz hangi ilde medyumluk yapıyorsunuz

Mert Metin Kınalıoğlu

hocam tırnak büyüsü nasıl yaptırabilirim

Ercan Gençtürk

hocam evlilik büyüsü yapan hocalar dan mısınız

Mehmet Kulaksız

merhaba hocam sizden medyumluk hakkında bilgi alabilir miyim

Hasan Sami Canbaz

hocam bağlama büyüsü yapıyor musunuz

Hasan Aydın

hocam yıldızname bakılırken ömürlük bir işlem yapılıp yapılamayacağı konusunda bilgi alınabilir mi

Mehmet Hilmi Güney Kocabaş

hocam aşk büyüsü yapıyor musunuz

Emin Mutluer

hocam kitap açıyor musunuz

Gülseren Yaprak

Nafiye Kütükcü

yıldızname bakıyor musunuz

Veysel Şimşek

hocam tırnak büyüsü soğutma işlemi için yapılır mı

Perver Yıldız

hocam yıldızname bakarken sevdiğimin geri geleceğini görebilir miyiz

phone