AŞIK ETME BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Aşık etme büyüsü kişinin sevdiğine kavuşmasına vesile olduğu için genel olarak ak büyü olarak görülür. Yalnızlığın ancak Allah’a mahsus olması ve dinimizde hadislerle de övülen evliliğin kutsallığı nedeniyle uygulanmasında da bir sıkıntı olmayan büyü çeşitleridir. Fakat oldukça çeşitli yöntemler ve uygulamalar mevcuttur. Kara büyü olarak sayılabilecek şekilde yapılanları çok tavsiye edilmemekle birlikte eğer kişi çok büyük bir çıkmazdaysa bilgili bir medyumdan yardım alarak uygulatmasında bir sakınca yoktur. Fakat kırmızı büyü ile yapılan aşık etme büyüsü tehlikelidir. İşinde uzman bir aşık etme büyüsü yapan hocalar ile çalışmanız gerekir.Burada size yapımı en kolay olan ve kalben saf, temiz bir istekle uygularsanız çözüme kavuşmanızı sağlayabilecek bazı yöntemlerden bahsedeceğim.

Düğümle Aşık Etme Büyüsü

Düğüm, aşık etme büyüleri arasında en yaygın olarak bilinenlerden ve farklı yorumları mevcut olan büyüdür. Fakat içerisinde kara büyü materyalleri bulundurmaması nedeniyle en yapılması kolay olanı ve tehlikesizi ketenden yapılmış bir ip ve kullanılmış at nalıyla yapılanıdır.Bu büyüde; kullanılmış at nalına ketenden yapılmış iple imsak vakti kıbleye dönerek düğüm atılır. İlk düğüm atılırken cinlerin musallatını engellemek için mutlaka abdestli olunmalıdır. Aksi takdirde uygulama tehlikeli bir hal alabilir ya da ters tepmeye sebep olabilir. İlk düğüm atılırken aşık edilmek istenen kişinin sureti göz önünde canlandırılır ve 41 kez “…kişinin aşkı için” denilerek düğüm kalp hizasında tutulur. Bu uygulama 41 gün boyunca tekrar edilir. 41 günün sonunda kişi kendisini aşık etmek istediği kişiye gösterir ve aşık olması istenen kişinin kalbi ısınmaya başlar. Takip eden 41 gün boyunca da büyünün kalıcılığının sağlanması için her yatsı vakti düğümlerden birisi çözülür ve at nalıyla kalan ip bir çınar ağacının dibine dilekler dileyerek ekilir.

Saç Kılıyla Aşık Etme Büyüsü

Bu büyüde aşık etme büyüsü yapılacak kişinin saç kılına ihtiyaç vardır. Eğer aşık edilecek kişi kadın ise suyla, erkekse toprakla kavuşturulması ve tılsımlı sözcüklerle yapılmalıdır. Halk arasında başvuranların oldukça çok olduğu bir büyüdür ve sadece kadınlara yapıldığında tuttuğuna dair yanlış bir kanı vardır.Aşık etme büyüleri için öncelikle aşık edilecek kişinin saç teli edinilir. Bu saç teli kırmızı bir mumun üzerine yakılıp eritilmesiyle kaplanır. Ve mum tekrar donup tekrar mum haline getirilir. Aynı işlemi büyüyü yapan kişi kendi saç teliyle ve beyaz bir mumla yapar. Birisi kırmızı birisi beyaz içinde saç telleri olan bu iki mum elde edildikten sonra Hilal olan bir gece beklenir. Hilal yeni başlangıçlar gecesidir. Bu nedenle gökyüzünde hilal olması önemlidir. Eğer aşık etme büyüsü yapan hocalar ile çalışacaksanız zaten işiniz daha kolay olacaktır. Çünkü bütün aşamaları aşık etme büyüsü yapan medyumlar kendileri sizin adınıza niyet ederek yaparlar.Elde edilen iki mum hilal ışığını alabilecek açıklıkta bir alanda yakılıp birbirlerine karıştırılır. Bu işlem sırasında 77 adet besmele-i şerif okunur ve ardından kişinin yalnız kendi sesini duyabileceği şekilde “Rabbim sen yerleri-gökleri, her şeyi yaradansın. Tüm kainatı yoktan var eden kullarına hiss-i verensin. Gönlümdeki masumiyeti en iyi bilensin ve gönlüme bu sevgiyi koyan sensin. Bana verdiğin sevginin karşılığını da bana verebilecek olanda sensin.” denir.Birbirine karışan kırmızı ve beyaz mum aşık edilecek kişi erkekse toprağa gömülür. Kadınsa içi boş bir saksı toprağına gömülür ve eve alınır sonrasında yedi gün her gece besmele-i şerif eşliğinde sulanır. Sonrasında aşık edilecek kişinin gönlüne bir kıvılcım nakş edilmiş olur ve hayırlısıyla evliliğe gidebilecek ömürlük bir sevgi oluşur.Tabi bu iki yöntemde uygulanırken çok masum ve temiz duygularla aydınlık birer kalple yapılmalıdır. İtikat bu büyülerin temelidir. Daha farklı ve kesinliği olan aşık etme büyüleri de mevcuttur fakat bilmeyen kişilerce yapılması sakıncalı olduğu için aşık etme büyüsü yapan medyumlar tarafından yapılmalıdır.