Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır

İster kadın, ister erkek olsun, herkes sevgiye ihtiyaç duyar. Kadınlar daha çok kendilerine kol kanat olacak bir erkek isterken, erkekler ise hayatını süsleyen, güvenilir, huzur veren ve bakımlı bir eş hayal etmektedir. Büyük umutlarla kurulan evlilikler zamanla yıkılmanın eşiğine kadar gelebilir. Eşler arasındaki aşkın yerini ise başka kötü duygular alabilir ve aldatma, ilgisiz davranma gibi durumlar ortaya çıkabilir. İşte aşık etme büyüsü yapan medyumlar da tam bu noktada hayatınıza giriyor.İlişkilerinde sorun yaşayan kişiler bu büyü yardımıyla bulundukları durumdan kurtulabilir, eski mutlu günlerine geri dönebilirler. Yapılan bakım sonucu medyumlar kişilere uygun aşık etme büyüsünü tespit edip ona uygun hareket ederler. Çok sevdiğiniz o insanın size yürekten bağlanmasını, siz ne hissediyor iseniz onun da aynı duygular içinde olmasını istiyor olabilirsiniz. Bu durumda sizin için medyuma başvurmak ve bu büyüyü yaptırmak en doğru seçim olacaktır.

Mum ile Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü yapan medyumların yaptığı değişikliklere göre büyüler farklılık gösterse de temelinde dayandığı birkaç şey vardır o da inanç. Kişi büyüyü yapana, büyüye yeterince inanırsa istedikleri mutlaka yerine gelecektir. Hangi büyünün yapılacağı, büyünün nasıl yapılacağı gibi etmenler kişilere göre farklılık göstermektedir. Ben rastgele bir örneğini sizlerle paylaşacağım. Ama tekrar ediyorum bu işlemleri yaparsanız sizin için tutar diyemem. Çünkü her insan için büyüler farklılık göstermektedir. Bir mum üzerine aşık olması istenen kişi ve onun annesinin isimleri Arapça olarak yazılır. Daha sonra Esmalar ve bazı dualar okunur. Belirlenen gün ve gece saatlerinde mum yakılıp, bazı okumalar, çevirmeler yapılır ve dilek tutulur. Geriye kalan erimiş parçalar ya toprağa gömülür, ya suya veya ateşe atılır, ya da el değmeyen ve ayak basmayan bir yerde saklanır. Kimi durumlarda işlem birkaç gün sürdüğü için mum yeniden ve yeniden yapılır.

Düğüm Atarak Aşık Etme Büyüsü

Düğüm atarak aşık etme büyüsü nasıl yapılır sorusuna cevap verecek olursak, öncelikle aşık etme büyüsü yapan hocayla görüşmek şarttır. Kendi başınıza bu büyüyü kalkışmamanızı tavsiye ederim. İlla kendim yapacağım derseniz size gene rastfele bir yapılış tarifi vereyim ki aklınızda fikir oluşsun. Sizin yapacağınız ve sizin için tutacak işlemde illa ki farklılıklar olacaktır bunu unutmayın ve birebir verdiğim tarifleri uygulamayan. Mutlaka bir medyum ile konuşun. 40 cm uzunluğunda pamuk bir iplik gerekmektedir. Bu ipe çok sıkmadan bir düğüm atarak dudağa yaklaştırmak ve Fatiha süresini okumak gerekir. Ardından sırası ile bir Ayet El Kursi, üç ihlas, ipe okunur. Daha sonra 11 defa büyü yapılan kişinin ismiyle birlikte ard arda isim, kalbini kendime bağladım denilmelidir. Sözleri bilinçli ve eksiksiz yapmak gerekir.

Belirtileri Ve Sonuçları

Aşık etme büyüleri yapan medyumlar tarafından yapıldığında çok çabuk etki etmektedir. Ancak imanlı ve sabırlı olmak gerekir. Yapılan işlem aceleye getirilmemelidir.