MEDYUMLUK VE MEDYUMLARIN YAPTIKLARI ŞEYLER

Geçmişi ve geleceği birbirine bağlayan ve birbiriyle bağlı olayları aydınlatan, insanları yönlendiren, büyü yapan ve yaratan tarafından bilgiyle ödüllendirilen kişilere medyum denir. Medyumlar birçok ülkede ve şehirde insanlara yardım etmektedirler. Gelişen teknoloji ile internet üzerinden insanlar Artvin Medyum tarzı aramalar yaparak kendi şehirlerinde insan arayışına girerler. Ancak bu gereksiz bir arayıştır. İşinin ehli işini iyi yapan her medyum dünyanın neresinde olduğu fark etmeksizin insanlara yardımcı olarak her yerden yardımcı olurlar. İnternet ile her ülkeden ve şehirden medyumlara kolayca ulaşmak mümkündür. Medyumlar gelecekteki olaylarla ilgili insanları yönlendirmektedirler algısı yanlıştır. Medyumlar kişilerin geleceği ve geçmişindeki bilgiler eşiğinde ne yapılması gerektiğine bakarlar ve kişilerin isteğine göre ne yapılması gerektiğine karar verirler. Yaradan tarafından verilen bu ödülü insanlığın yararı için kullanırlar. Bu nedenle, insanların hayatta yapmaları gereken doğruları göstermede yardımcı olurlar. Medyum olmak için, eğitim alarak medyum olmak diye bir şey mümkün değildir. Kişilerin doğuştan yetenekleri vardır bu yetenekleri geliştirmek adına eğitim görebilirler ya da din konusunda ekstra bilgiler edinirler.

Medyumlar Neler Yapabilmektedirler?

Medyumlar geçmişi ve geleceği görerek kişinin istediği amaca en uygun şeyin ne olduğu tespit eder. Büyü yapmak, büyü bozmak, aşk büyüsü yapmak, muska yapmak gibi birçok konuda insanlara yardımcı olmaktadırlar. Artvinde vefk yapan medyumlar diye yaptığınız aramada önünüze çıkabilecek medyumlar ister bulunduğunuz şehirde olsun ister başka bir şehirde olsun fark etmeksizin ilimlerinin yettiğince her konuda yardımcı olmaktadırlar. Medyumlar ayrıca farklı olaylarla da başa çıkabilmektedirler. Profesyonel medyum olan Medyum İsmail Aktaş hocadan yardım isteyen kişilerin yardım çığlıklarını hiç geri çevirmeyiz. Gerek Artvinde aşk büyüsü yapan hoca arayan kardeşlerimiz olsun gerek farklı ilçelerde ünlü medyum arayışında olsun fark etmez. Sıkıntı yaşanan konu her ne ise İsmail hoca elinden geleni yaparak kişileri çözüme ulaştırır.

Medyumlar Nasıl Yardımcı Olurlar?

Medyumlardan yardım istemek çoğu insan için akla gelen ilk çarelerden ve çözümlerden biridir. Medyumlar genellikle havas ilmi içeren işlemlerle uğraşırlar. Büyü yapar, vefk yapar, tılsım yapar, büyü bozarlar. Ancak iyi bir medyumun iyi çözümler sağlayabileceği unutulmamalıdır. Profesyonel medyumlar hayatın her yerinde yer alması gereken ve insanlara fayda sağlayan önemli kişilerdendir. Çünkü günümüzde bu tür olayların artması medyumların ilmine ve bilgisine olan ihtiyacı sürekli olarak arttırmaktadır ve ne yazık ki her geçen gün bu sekterdeki dolandırıcı sayısı artmaktadır. Gerçekten inandığınız güvendiğiniz bir medyum bulduğunuzda o medyumu kesinlikle bırakmayın.