Ardahan Medyum

Ardahan medyum öğretmenlerin sizlerin tasasına çare olacağını kavrayabilmeniz için bu yazıyı okuyabilirsiniz. Daha evvel birçok yazımda sizlere güvenilir medyum bulma mevzusunda, ilim sahibi medyum bulma mevzusunda rehber görevi gören paylaşımlarda bulunmuştum. Bu mevzuya vakıf olduktan sonra internet üzerinden bulacağınız medyumlar ile çalışabilir, tasanıza çözüm bulabilirsiniz. Ardahan’da büyü yapan hocalar ile görüşerek yaptıracağınız işlem ister aşk büyüsü, ceviz büyüsü, bağlama büyü, kısmet açma, muhabbet vefki, muhabbet celbi, aşk vefki, nohut büyüsü, geri getirme büyüsü, kaşık büyüsü gibi kırmızı büyü grubundaki büyüler ya da büyü bozma, koruma vefki, koruma büyüsü gibi işlemler olabilir. Bu tür durumlarda Ardahanda medyum bularak derdinizin giderilmesini isteyebilirsiniz. Ancak aramalarınız sonucu Ardahan’da medyum bulamama ihtimaliniz yüksektir. Çünkü günümüzde bu bölgede çok medyum ikamet etmemektedir. İkamet eden medyumlarda acemilikleri sebebiyle kişilerin işlemini yapmakta ancak çabuk bozulmasına sebebiyet vermektedir.

Ardahanda Büyü Yapan Hocalar

Ardahan medyum araması ile yüz yüze görüşüp çözüm bulamayan birçok kişi ile görüştüm. Bu kişiler genelde akıllarında büyü yapmak ya da yaptırmak günah mıdır diye düşünerek gelmektedirler. Sadece uzman medyumlarca yapılması doğru olan kara büyülerin yapılması evet günahtır, en nihayetinde insanların nefsi gidişatına müdahale ediyor. Eğer Ardahan’da büyü yapan hocalar uzman değilse, acemiyse kara büyü yapımına kalkışmamalıdır. Kara büyü insanları öldürebilecek hasta edebilecek güçlere sahiptir. O yüzden kara büyü yapacak ve yaptıracak kişilerin çok dikkatli olması ve büyüyü yaptıracakları hocayı dikkatli seçmeleri gerekmektedir.Ardahan’da büyü yapan medyumlar genelde büyü bozma konusunda uzmandırlar. Ancak bu konuda da acemilik yaparak kişilerin bakımında hatalar yapılabilir. Büyü bozmak içinse ak büyü kullanırlar. Ak büyü kara büyünün tam tersi büyülerdir. Kara büyü şeytani ak büyü rahmani işlemlerdir. Çivi çiviyi söker mantığıyla büyü bozmak için kullanılır ve insanların bu karanlıktan çıkması sağlanır.

Ardahanda Muska Yazan Hocalar

Ardahan’ın güvenilir medyumları büyü yapmak için kişiler için özel dualar ve muskalar hazırlamamakta herkese birebir aynı işlemi yapmaktadır. Bu sebepten ötürü sorun yaşamaktadırlar. Ben ise sizlere özel malzemeler ile özel okumalar yaparak ve özel görevler vererek tılsım yapmaya, muska, vefk hazırlamaya çalışırım. Ardahan’da büyü yapan medyumlar tarafından yapılacak olan işlemler benim tılsımlı işlemlerimden daha güçsüzdür. Ardahan’ın güvenilir medyumları tarafından yapılacak aşk büyüsü, evlilik büyüsü, sabun büyüsü, nohut büyüsü, muhabbet celbi, harmura celbi, ceviz büyüsü, kaşık büyüsü, aşk vefki, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü, tırnak büyüsü ve büyü bozma gibi işlemlerde benim yapacağım işlemlerden daha çabuk bozulacak ve benim yapacağım işlemler kadar garantili olmayacaktır.