Hayatınızın belli dönemlerinde yaşadığınız sıkıntıların asıl nedenlerini aramak sizin en doğal hakkınız. Farkında olmadan maruz kaldığınız işlemler neticesinde hayatınız allak bullak olabilir. Farklı sıkıntılar yaşayabilir, nedenlerini anlamayabilirsiniz. Amasya medyum tarzı internet aramalarının sebeplerinden birisi de budur. Birisinin size büyü yapmış olma ihtimali sonucu ya da cin musallatı sonucu bu sıkıntılar oluşmuş olabilir. Her iki durumda da bir medyum ile iletişime geçmeniz gerekebilir, arayış içerisinde olabilirsiniz. Böyle bir durumda Medyum İsmail Aktaş Hocayı 0555 752 0075 numaralı telefondan günün her saati arayabilirsiniz.

Amasya Medyum Hocaların Yaptığı Kara Büyü

Amasya medyum hocaların yaptığı işlemler yetersiz kaldığında ya da etkisini göstermediği takdirde garantili medyum İsmail Hoca sizlere yapılan işlemleri görebilir, neden etkili olmadığı konusunda bilgilendirebilir. Böylelikle yaptırmak istediğiniz işlem neticesine daha çabuk ulaşacaktır. Gerçek kara büyü işlemleri kişinin iradesine hükmeden en etkili çözümlerden birisidir, çünkü doğrudan hükmetme gücüne sahiptir böyle bir büyü. Hititler zamanında çivi yazılı belgelerde kara büyüden arınmak için ak büyü yapıldığından bahsedilmektedir. Etkili bir kara büyü insanı ölüme kadar sürükleyebilir ya da bir ülke egemenliğini, huzurunu tehdit edecek unsurlar barındırabilir. Bundan dolayı M.Ö 1550 yılında Kral Telepinu tarafından yazılan Telepinu Fermanında "Hattusada kara büyü sorununu temizleyin" ifadesi yer almaktadır. Bu tarihten itibaren Hititler kara büyünün çözümü olarak ak büyü ya da kırmızı büyü kullanmışlardır.

Kaşık Büyüsü İle Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlama Büyüsü

Sevdiğiniz kişinin kendinize bağlanmasını istiyorsanız kaşık büyüsü bu yöntemlerden birisidir. Bu büyü iki kaşık yardımıyla yapılır. İki kaşık birbirine bağlanır, etkili dua okunur ve bir yere gömerek yapılır. Amasya kaşık büyüsü yapan medyum aramanız böyle bir işlem için etkili bir yöntem değil zaman kaybı olacaktır. Çünkü bu büyü çeşidi zamana ve mekâna bakılmaksızın yapan kişinin gücüne bağlı olarak etkisini hızlı bir şekilde gösterecektir. Bunun için güvenilir bir medyum bulmanız sizin için daha iyi olacak ve derdinizin giderilmesine vesile olacaktır.

Kaşık Büyüsünün Yapılışı

Amasya kaşık büyüsü yapan medyum araması yapıp bulacağınız medyumlar ile yüz yüze olmasanız da yapılan şeylerin sıralaması şu şekildedir; İki tahta kaşık bir ip yardımı ile birbirine bağlanır. İp ile bağlamadan önce kaşıkların sap kısmına bağlanması istenen kişilerin bilgileri yazılır. Yapılan bu işlem sonrasında etkili bir dua ile iki kaşık bir mezara gömülmesi neticesinde büyü gerçekleşmiş olur. Bu büyünün bozulması iki kaşığın yakılması sonrasında meydana gelecektir. Daha önceki yazdığım yazılarda da değindiğim gibi her büyü tersi işlemine çevrilir. Eğer ayırma büyüsü amacı ile kaşık büyüsü yapıldıysa etki eden kişiler bir daha mutlu olamaz ve bir araya gelemezler.Amasya kaşık büyüsü yapan hocalar olarak yaptığınız araştırmalarda karşınıza gelen hocalar hem ayrılık büyüsü için hem de bağlama büyüsü için kullanıldığından dolayı büyüler arasında en dikkat isteyen işlemdir. Amasyada medyum arayışında olan kişiler bu büyüyü kendi başlarına yapmaya çalıştıklarında daha tehlikeli sonuçlarla karşılaşabilirler ya da kendilerine zarar verecek şeyler yapabilirler. O yüzden ilim sahibi bilgili birisinin bu işlemi yapması sonuç almak isteyen kişiler için daha doğru bir tercih olacaktır.