Ak Büyü

Dikkatli şekilde ele alınarak yapılan ak büyü, özellikle toplum için birçok açıdan olumlu katkılar sunmaktadır. Bireysel olarak insanların ve toplumun iyilikleri için yapılan bu büyü tarzı, doğru hocalarla etkisini kısa süre içerisinde gösterir. Hastalıklar, yaralanmalar; kuraklık ve sel felaketleri gibi dünya çapındaki en tehlikeli problemlere karşı dahi kullanılabilen etkili bir büyü tarzıdır. Ayrıca çocukları, lohusa dönemindeki insanları; besili hayvanları ve malı mülkü tüm kötü tesirlere karşı etkili bir şekilde korumak için kullanılan tarzları da vardır. Tabii burada önemli olan ak büyü yapan medyum hocadır ve hocanın ilim irfan sahibi olmasıdır. En önemli şeylerden birisi de büyünün ne amaç için yapılacağıdır. Birçok farklı amaç için kullanılan bu büyüler medyumlar tarafından kişiye uygun olarak seçilir. Hangi amaç için neyin yapılacağı, neyin daha doğru olacağı ancak işinin ehli medyumlarca tespit edilebilir. Bir diğer önemli etmense inançtır. Büyü yaptıran kişinin inancının ve imanının kişiye karşı tam olması şarttır. Eğer kişi kalbini en ufak şekilde bozarsa işlem tutmaz sorun oluşur.

Etkili ak büyü

Ak büyü yapan medyumlar tarafından yapılması gereken bu büyülerde şayet kişi iki tarafla iletişim kuramıyorsa yapılan işlemin amacı ne kadar güzel olursa olsun sorun çıkmaya yatkınlık vardır. Çünkü işlemin gerçekleşmesini engelleyebilecek varlıklar, engeller çıkabilir kişilerin önüne kişide öteki taraf ile iletişim kurarak konuyu düzeltmek zorundadır. Karısına ve çocuklarına ilgi göstermeyen, gözü dışarıdaki erkekler için bağlama büyüsü yapılabilir. Bu işlem yapıldığı zaman ak büyü sınıfına girecektir. Ayrıca karısına ve çocuklarına yine sert davranan babalar için, onları yumuşatma konusunda etkili çözümler sunabilmektedir. Birinin sevgisini kazanmak istediğinizde, ak büyü yapan hocalar tarafından yapılacak bu büyüler kısa süre içerisinde tesir edecektir. Böylece sizi görmeyen sevdiğiniz kişi, artık aksine sizden başka kimseyi görmeyecektir. Mahkeme işleri, gurbette olan insanların tez gelmesini sağlama; farklı dilekler ve sütü kesilen anneler için yine en etkili büyüler bu büyüler arasında yer almaktadır. Doğru şekilde hazırlanması büyük önem taşımaktadır.

Büyü kimlere yaptırılır?

Eğer bir sıkıntınızı gidermek için bu büyüyü başvurmak istiyorsanız, ak büyü yapan hocalara başvurmanız gerekmektedir. Kötü ruhları kovmak, nazarı def etmek; kurban olanları kurtarmak gibi durumlar için etkili bir çözüm sunmaktadır. Bu büyü sınıfında yer alan büyüler karmaşık ve zorlu olduğundan dolayı herkesin yapması ne yazık ki mümkün değildir. Mutlaka İlim irfan sahibi, tecrübesi olan Medyum İsmail Aktaş Hoca gibi imanı bütün hocalardan destek alınmalıdır. Büyü yapıldıktan sonra eğer kişinin inancı tam ise etkisi kısa süre içerisinde kendisini gösterir.