MEDYUMLUK VE MEDYUMLARA OLAN İHTİYAÇ

Geçmişle günümüz arasında bağlantı kuran, insanlara yol göstermek için kendisine ödül olarak verilen ilmi kullanan ve doğuştan yeteneği olan kişilere medyum denmektedir. Medyumlar gelecek ve geçmiş hakkında bilgiler edinerek kişinin yaşadığı sıkıntılara sonlandırmaya yönelik çalışmalar yaparlar. Bunun için ise yaratıcı tarafından kendilerine verilmiş olan güçleri kullanırlar. Ağrı medyum gibi kendi şehrinizde medyum arayışlarında olsanız da medyumlar insanların yardımına dünyanın her yerinden koşabilmektedirler. Kişilere ne yapmaları, hangi işlem ile istediklerine kavuşabilecekleri konusunda yardımcı olmaktadırlar. Medyum olabilmek ilim sahibi olmakla alakalıdır. Sonradan çalışarak sadece medyumların dini bilgisi elde edilebilir. Çalışılarak ilim kazanmak diye bir şey yoktur. İlim Allahtan gelir.

Medyumlar Ne Yapar?

Medyumlar büyü bozmak, aşk büyüsü yapmak, vefk, dua ve muska gibi araçlar kullanarak kişileri isteğine götürür. Profesyonel ve işinin ehli bir medyum kendisinden yardım alan bir kişinin hayatını hem olumlu etkiler hem de refaha erdirerek istenilen tarzda bir yaşam imkanı sunar. Ancak unutulmamalıdır ki bunu yalnızca Medyum İsmail Aktaş gibi işinin ehli medyumlar sağlayabilmektedir. Ağrıda büyü yapan hoca diye şehir bazlı aramalarınızın genelde yüz yüze görüşmek istemenizden ve o şekilde işlem yaptırmak istemenizden kaynaklandığını biliyorum. Ancak profesyonel medyum bulursanız böyle bir arayışa girmenize gerek kalmaz. Medyumlar kişilerin hayatı için sadece olumlu işler değişiklikler yapmazlar. Kimi durumlarda bazı kişilerin isteği dahilinde hafifletici durumlarda (intikam almak gibi) diğer kişiler için olumsuzluklar içeren işlemler de yapabilmektedir. Bu büyüleri yaptırarak büyü yapılan kişinin hayatını karartabilmektedir.

Medyumlardan Hangi Konularda Yardım Alınır?

Medyumlardan yardım almak çoğu insanın zorluklar karşısında ilk aklına gelen çözümlerden ve çarelerden olmaktadır. Medyumlar genel olarak büyü yapmaktadırlar. Dolayısıyla hem iyi anlamda hem de kötü anlamda tüm büyüleri yapabilirler. Ancak elbette ki en önemlisi iyi ve işinin ehli bir medyumdan yardım almaktır ve o medyuma karşı sonsuz inanç, güven beslemektir. Ruhsatı ve vergi levhalı medyumlarla iletişime geçmek yapılacak işlemlerin gerçekleşmesinde bir diğer etmendir ve oldukça önemlidir.

Günümüzde Medyumlara Olan İhtiyaç

Günümüz koşullarında herkes büyü olaylarıyla az çok ilgilidir. Çünkü büyü yapmak ve yaptırmak son zamanlarda oldukça başvurulan şeyler arasına girmiştir. Medyumların yapabildikleri büyü ile sınırlı olmadığından dolayı insanlara birçok konuda fayda sağlamaktadırlar. Dolayısıyla hayatın her yerinde medyumlara olan ihtiyaç ve ilgi gün geçtikçe de artacaktır. Genel olarak medyumlar hayatın her alanında var olabilecek kara ve akça büyüler ile yakından ilgilenerek kendilerinden yardım isteyen çoğu kişiye mutlaka el uzatmaktadırlar.