Acı Biber Büyüsü

Genellikle çiftleri birbirinden ayırmak ya da tekrar birleştirmek için yapılan acı biber büyüsü, birçok farklı durumdan ötürü yapılabilmektedir. Kimisi giden eşini ya da sevgilisini geri getirmek için bu büyüye başvururken, kimisi de sevgilisinin kendisine bir daha asla yaklaşmaması, unutması için yaptırmaktadır. Bazen de üçüncü bir şahıs tarafından çiftlere yapılan bir büyüdür. Genellikle kırmızı acı biberlerle yapılan bir büyü çeşididir. Oldukça etkili bir büyü olup, Medyum İsmail Aktaş gibi iyi bir medyum hocayla iletişime geçmek gerekmektedir. İletişime geçilen medyum iyi bir medyum ise kısa sürede etkili sonuçlar alınmaktadır. Öncelikle yaşanılan hikaye ve istenenler detaylı olarak medyuma aktarılmalıdır. Medyum aldığı bilgiler eşiğinde izlemesi gereken yolu tespit eder hangi amaç için nasıl bir yol izleyeceğine karar verir. Sonrasında büyüyü yapıp kişiye özel görevler verir.

Acı Biber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Zıt iki durum için de kullanılan nadir bir büyüdür. Ayırmak ya da barıştırmak için oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Farklı amaçlarla kullanıldığı için farklı yapılış şekilleri vardır. Aynı zamanda içerisindeki bazı materyaller ve etmenler kişiye göre farklılık gösterir. Ben sizlere bu büyünün bir versiyonundan bahsedeceğim. Burada bahsedeceğim tüm etmenler farklılık göstermektedir ve size anlattığım bu tarifin hangi amaçla kullanıldığını söylemeyeceğim. Çünkü insanlar acı biber büyüsü yapan medyumlardan destek almadan bu büyüye kalkışabilir. Büyüyü ne için yaptığını bilmezse kişi mecburen bir medyumla görüşmek zorunda kalır. Daha fazla uzatmadan tarifimize başlayalım.Büyüye başlarken öncelikle acı biberleri közde pişirmeye başlamak gerekiyor. Bu sırada ise kişinin bilgiler ile yazılmış kişiye özel acı biber duası okunmaktadır. Duası yapılan biberler bir yerde bekletilir. Dua sırasında niyeti akıldan geçirmek de önem taşıyan konulardan biridir. Kaliteli ve etkili bir medyum hoca ile oldukça etkili sonuçlar verdiği bilinen bu büyü tılsımlı büyülerdendir. Uzun yıllardan beri kullanıldığı için günümüzde de sıklıkla tercih ediliyor. Tarih kitaplarında da acı biber duasına ve acı biber büyüsüne sık sık yer verilmektedir.

Nelere Dikkat Edilmeli?

Acı biber büyüsü yapan hoca seçerken yapacağınız seçime dikkat etmek gerekir. Çünkü günümüzde internet çok kötü bir yer haline geldi. Etraf dolandırıcı ve şarlatanlarla doldu taştı. Gerçek bir medyum bulmak gerçekten çok zor bir hale geldi. İnsanlar gerçek medyum bulmakta bulsa dahi bu şarlatanlar sebebiyle inanmakta sorun yaşıyorlar. Gerçek medyum anlamanın yolu vergi levhalarının ve ruhsatlarının olup olmadığıdır. Sonrasında ofislerinin nerede olduğu gittiğinizde bulup bulamadığınız önemli bir etmendir. İşleminizi yapmadan, başlamadan önce sizden vekalet alıp almadığı gene medyumların gerçekliğini tespit etmeniz konusunda bir başka etmendir.