GİRESUN MEDYUM

Medyumluk kendisine bahşedilen ilim ve yetenekleri kullanarak insanların mutluluğunu sağlayan paranormal yöntemlerle bunu gerçekleştiren ve perdeler arkasındaki dünyada değişiklikler yapan kişilere denilmektedir. Kişilerin mutluluğunu sağlamak derken sorun yaşadığı konularda yardımcı olup sorunun kişinin istediği gibi sonlanmasını ve bu şekilde sorunun sorun olmaktan çıkmasını sağlayarak insanlara mutluluk sağlamaktadırlar. Bunu paranormal yöntemlerle yapmaktadırlar demekle kastettiğimiz ise büyü, tılsım, muska ve vefk gibi araçları kullanmak havas ve ledün ilminden faydalanmaktır. Bu ilimlerden faydalanarak kişilerin sorunlarının çözümünde yardımcı olurlar perdeler arkasındaki dünyada değişimi de gene bu ilimler sayesinde sağlamaktadırlar. Medyum Cafer hoca, yıllarca Giresun’da aşk büyüsü, canbar büyüsü, evlilik büyüsü, aile içi muhabbeti artırma, büyü bozma, kısmet açma, şirinlik büyüsü, soğutma büyüsü, boşanma büyüsü, papaz büyüsü gibi büyüler ile bir çok hastasının derdini gidermiştir.

Giresun medyumları genellikle “Bebekli Kilise”nin papazına kısmet açtırma işlemi için kilit açtırırlar. Genellikle 11 ile 28 ritüelden oluşan bu işlemde medyum sırayla işlemleri gerçekleştirerek derdi olan kişilere yardımcı olmaktadır. Yine zaman zaman Giresun’da medyum hocaların üzerine dualar yazdığı yedi adet taşı, seyhan barajına atması ile başlayan ritüelde uygulanmaktadır.

Giden Sevgiliyi Geri Getirme

Giden sevgiliyi geri getirme işlemi havas türü veya cinlerle yapılan bir işlem değildir. Giresun’da sevgiliniz sizi terk ettiyse yapılacak bir çalışma ile size geri dönecektir. Tamamen size özel olarak hazırlanan bu dualar ile kalplerinizi birbirine bağlayacak ve giden sevgilinizi geri getirmiş olacaktır. Giden sevgilinizi geri getirmek için, sizden istenecek adımları takip etmelisiniz. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi için Cafer hoca ile görüşebilirsiniz.

Kalıcı Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü yapan hoca aradınız ve aşk büyüsü yaptırdınız diyelim. Eğer etki göstermediyse fikir almak için Cafer hocayı arayabilirsiniz. Özellikle Giresun’da medyum aramanıza gerek yok, sizlere yapılan bakımla yaptırdığınız işlem hakkında fikir sahibi olunacaktır zaten. Kalıcı aşk büyüsü işlemi için Cafer hocanın yazacağı aşk vefkleri sizlere istediğiniz sonuca ulaştıracak ve sevdiğiniz sizin sevginize karşılık verecektir.