Hayatınızda yerinde gitmeyen şeyler olabilir ve bu sebeple Bingöl’de medyum arıyor olabilirsin. Bingöl Medyum desteğine ve işlemlerine ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsunuzdur ve bu sebeple bu makaleyi okuyorsunuzdur. Bingöl Medyum mevzusundan bahsetmeden önce Medyumluğun tanımı medyumların kimler olduğu ve medyumların neler yaptığından bahsetmek istiyorum. Bilgi verdikten sonra Bingöl Medyum konusuna geçeriz. Neyse lafı daha fazla uzatmadan medyumluğun tanımını yaparak başlayalım.

Medyum kendisini geliştirmiş, ilim ve bilgi sahibi bu ilmi ve bilgiyi insanların sorunları gidermek için kullanan kişilere denilmektedir. İnsanların sorunları derken her türlü sıkıntı olabilir bu. Sadece örnek vermek adına söylüyorum sevgilinizden ayrılmışsınızdır, kısmetiniz kapalıdır, sevgilinizle evlenmek istiyorsunuzdur ama önünüzde bir engel vardır, bulduğunuz iş ile ilgili bir sorun vardır. Bu ve benzeri daha milyonlarca sorunu giderebilmektedirler. Sorunun ne olduğunun asla ama asla hiçbir önemi yoktur. İşinin ehli medyumlar sıkıntıyı dinleyip yaptığı bakım sonucu sıkıntının kaynağını tespit eder sonrasında sıkıntıyı gidermek için sıkıntının zorluğuna uygun bir işlem seçer ve uygular bu şekilde insanlara yardım eder. Bunları ise ilim ve bilgilerini kullanarak paranormal yoldan yapmaktadırlar. Burada kastettiğimiz ise istenileni büyü, tılsım, vefk, muska ve iksirlerdir. Bunlar amaca ulaşmak için araçlardır. Havas, Ledün ilmini kullanarak bunları sağlamaktadırlar. Kısaca özetlemek gerekirse medyumlar kişilerin her türlü sıkıntısını paranormal yollarla halleden ve bunun için ilim ve bilgi birikimini harcayan kişilerdir. Yaptıkları şeylerin ise bir sınırı yoktur desek yeridir. Bu sınır medyumun kendisine ve bilgisine koyduğu sınıra göre değişmektedir.

Yazımızın basında da dediğimiz gibi hayatınızda yerinde gitmeyen şeyler olabilir. Sonuç olarak hepimiz insanız ve dertler sıkıntılar insanlar için vardır. Sıkıntılardan kurtulmak adına bir medyuma başvurma istiyor olabilirsiniz bu sebeple Bingöl Medyum araması yaparak Bingöl bölgesinden bir medyumun desteğine başvurmak istiyor olabilirsiniz. Ancak bir medyumun desteğini almak için illa ki Bingöl medyum aramanıza gerek yoktur. İşini ehli olan bilgili medyum hiçbir şey fark etmeksizin zaman mekân ya da yer fark etmeksizin istenilen işlemi her yerden yapabilecektir. Çünkü medyumların yaptıkları işlemler bizim gözümüzdeki perdeler sebebiyle göremediğimiz dünyaya etki ederek bu dünyaya yansırlar ve kişilerin isteklerine cevap olurlar. Diğer dünyada yapacağı bir işlem için kişilerin özellikle yüz yüze gelmesine gerek yoktur. Bu sebepler Bingöl Medyum aramak gereksiz çabadır.