Sadece Ağrı medyum olarak incelemek yerine biraz daha genel anlamda bilgi vermek doğru olacaktır. Medyumluk insan hayatını tarih boyunca etkileyen inançlar arasında önemli bir yere sahiptir. Ağrı medyumları genelde muska yazarak isteklerinin yerine getirilmesini sağlamaktadır. Yazılı büyü adını taşıyan muskaya Kenzü’l-Havâs örneği verebiliriz. Eski mısır ve Mezopotamya dönemlerine kadar tarihi olan muska, hala benimde kullandığım ve en etkili yöntem olarak söyleyebileceğim büyü yapma yöntemidir.

Genel anlamda ebced hesabı ile size özel olarak yazdığım muskalarda bulunan büyüler kesinlikle başınıza musibet açacak değil tam tersine sıkıntılarınızı giderecek, sizi refaha erdirecek dualar, kutsal sözler ve derdinizin dermanı olan evliya bilgilerini içermektedir. O yüzden dünyanın neresinde olursanız olun, ister Adana’da ister Almanya’da isterseniz Ağrı’da olun ben bir medyum olarak sizin derdinizi bir muska ile giderebilirim.

Muskanın Anlamı ve Ağrı Medyumları Arasında Önemi

Muska kelimesini anlatacak olursak eğer, Arabistan’da “üye, hamaye, hâfiz” gibi kelimelerle anılırken, Arapça ’da “hırz” ve “hicab” ve İbranice ’de “kame’a kami’a” anlamına gelen “bağlamak” kelimelerinden türemiştir. Genelde farklı bir dilde anlatılmak istenirse büyüsel objeler üzerinden isim türetilmektedir. Örneğin İngilizce “amuletum” kelimesinden türeyen amulet yine muska anlamını içermektedir.

Medyum Cafer hoca, yıllarca Ağrı’da aşk büyüsü, canbar büyüsü, evlilik büyüsü, aile içi muhabbeti artırma, büyü bozma, kısmet açma, şirinlik büyüsü, soğutma büyüsü, boşanma büyüsü, papaz büyüsü gibi büyüler ile bir çok hastasının derdini gidermiştir.

Bir çok hastasının dertlerini gidermesiyle Ağrı’nın en ünlü medyumları arasında yer alan Cafer hoca için aşağıda yazılan yorumlardan Ağrı’daki hastalarının sıkıntılarını ve çözdüğü sorunları görebilirsiniz. Cafer hocayı diğer medyumlardan ayıran özellik hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz eğer, referanslar bölümünde daha detaylı olarak görebileceğiniz gibi, video serilerinde, yazdığı kitaplarda ve iyileştirdiği hastalarından aldığı mektuplarla Türkiye’nin en iyi aşk büyüsü yapan hocası, en iyi aşk büyüsü uzmanı ve en iyi medyumu olarak anılmaktadır.

Sizde Ağrı’da yaşıyorsanız ve bir medyum arıyorsanız güvenilir medyum Cafer hocayı iletişim bilgilerinden ulaşarak hemen arayın ve derdinizi sıkıntınızı kendisiyle paylaşarak derdinize çare olmasını isteyin.